Slovenija
204 ogledov

Bodo pogrebi po novem bistveno dražji?

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Jaka Kranjski 15:45 30.julij 2017.

    Za pačilo pogreba bi morala poskrbeti država in ne svojci. Vsak državljan je s plačilom davkov v državno blagajno prinesel veliko denarja, ki ga sedaj naši državni uradniki veselo trošijo. In kdo ima največjo korist, ko umre upokojenec? država, ker ...prikaži več mu preneha plačevati tisto bogo pokojnino. POGREB BI MORAL BITI STROŠEK DRŽAVE!!!!

  • Ludvik Miholic 20:36 28.september 2016.

    nebodite neumni vsaj nedobite pepela od smrtnika ampak pepel od zadnjega mrtveca katerega sezgejo isti dan sem delal ta poklic 20 let pa vem kako gre nemore se pec ugasnik pri vsakem sezigu -amen verijocim

  • manch 14:50 27.september 2016.

    Potrebujemo konkurenco, Žale pa naj se malo zamislijo nad cenami svojih storitev. Prevoz pokojnika v Ljubljani - samo nekaj km stane 80 eur. Krsta ZA UPEPELITEV 166 EUR. Odstranitev vencev z groba čez 10 dni stane 40 EUR, ipd. Svinjarija!! ...prikaži večija!! Pod 2 000 EUR ne preideš skozi.....

  • zefacveta 16:59 27.september 2016.

    Pravico imaš zahtevati pepel pokojnika in ga lahko imaš doma v vitrini ali ga posuješ po vrtu.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 09:10 28.september 2016.

    pa glih to sem hotu napisat,jaz razmišljam tako da bi sin tako naredil in da si ne dela stroškov ki te orng po žepu udari,samo od mene in žene treba začeti

  • micika 14:31 27.september 2016.

    sram me je da sm slovenka in da moram to bando gledat poslušat...vsak mesec mi trgajo od plače da si oni lahko marsikaj privoščijo od jahte do,do dragih počitnic,medtem mi stradamo skoraj hrano,imamo skoraj za preživet iz mesec v mesec,sram jih naj bo sram!!

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 12:58 27.september 2016.

    " tiste dejavnosti, ki prinašajo dobiček prepustili trgu, tiste, ki prinašajo izgubo, na primer 24-urno dežurno službo, pa so še vedno pustili v domeni javnih podjetjih."Sej tko vedno delajo: Izgubo nacionalizirajo dobičke pa privatizirajo. Oba ljubitelja take prakse ...prikaži več : SDS+SMC sta brez zadržkov podprla tak zakon.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.