Slovenija
5995 ogledov

Bodo šole 12. aprila res odprte? Samotestiranje za dijake in učence

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • roscha 18:51 01.april 2021.

    Kaos. Pokljukar naj si nekam vtakne štil od metle in se testira.. Na osnovi ČESA lahko učence prisiliš v testiranje? Dajmo na cesti ustavljat ljudi in jih začet testirat na klamidijo, triper, kajpavem kaj še. Tole gre v PIZDOMATERNO vse ...prikaži več skup. Da bi kreteni preplačani nabavili cepiva, to pa ne. Niso sposobni in so okrog tega rajši tiho. V kanalih pa leži na stotine mrtvih. Od lani je že ene 3 milijone Slovencev pod rušo. Pa Šarec je verjetno kriv, a?

  • Avatar jezeran
    jezeran 19:02 01.april 2021.

    če to ni prvi april, potem ode glava nekomu. Moji otroci se ne bodo testirali, dokler jaz ne dovolim in kolikor vem so vsi učitelji že cepljeni. U glavnem bedarija na kubik

    • mirror 19:53 01.april 2021.

      Ravno otroci so tihi prenašalci virusa.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 00:14 02.april 2021.

      jezeran, če prav razumem naj bi se šolarji in dijaki kar sami testirali z novimi testi, ki reagirajo na slino. Tukaj pa skoraj ne bi smelo več biti izgovorov. Pljune v neko tubico pa lahko prav vsak in to brez ...prikaži več izgovorov, da se vstatvljajo čipi, poškodujejo možgani in ne vem še kakšni izgovori. Pri takem obnašanju in razmišljanju kot je tvoje bomo mi pod ključem do leta 2050.

    • Avatar jezeran
      jezeran 08:33 02.april 2021.

      Zakaj to potem ne uvedejo že prej v vseh firmah, otroci so bili doma 6 mesecev pa ni bilo nič boljše, tako da to je bedarija. Tukaj je ogromno drugih stikov. Če se gre za selekcijo, ni nič narobe s ...prikaži več tem pluvanjem ali testiranjem, sem se tudi sam. Za mene je bilo pač kot neko žgečanje v nosu. Ampak potem naj se to uvede povsod, šele takrat bo kakšna korist.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 22:37 02.april 2021.

      jezeran to ti dam pa tudi prav!

  • JZekspert 19:40 01.april 2021.

    Bolje, da je to prvoaprilska, če ne ... res ne bo dobro. Rekel sem Makita, ker lepo je ime, saj veš, da na Stihl se nič ne rima... Makita, Makiiita... Makita ni nikooooli....

  • mirror 19:19 01.april 2021.

    Dajte malo ustavite konje. Šele prvi april je. Po 11 dneh se bo videlo, če okuženost upada in bo konec ukrepov. Če pa ne bo upadla se pa bodo nadaljevali. Kako težko je to nekomu razložiti. Človek si misli, da ...prikaži več bo novinar razumel, pa ravno ti razpihujejo nezadovoljstvo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.