Pod streho /pod-streho/varcna-hisa
9216 ogledov

Boj na trgu zemeljskega plina, takšne bodo nove cene

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Garancija
    Garancija 08:04 14.oktober 2023.

    Vse se dela po načrtu,da se uniči evropo,ker je bila trn v peti ameriki,in posledice se bodo poznale.Pa še to,da našo vlado skrbi,kako od ljudi izpraskati 27 milijard,kolikor imajo pridni slovenčki na bankah

  • Kmodri 09:29 14.oktober 2023.

    Nedvomni je v interesu oslabiti EU! EU zaenkrat vodi dobro ekonomsko politiko s Kitajsko, kar gre ZDA močno v nos! EU bo s pretiravanjem zelenega prehoda ustrelila v lastno koleno! Že po eni prehod, je treba spremeniti, tako, da bi ...prikaži več oteganimel korist tudi navaden državljan in ne zgolj peščica bogatih, vstali pa se bodo lahko privoščili skiro na ročni pogon! Že električna kolesa so predraga! Subvencije električnih koles s kolesarsko infrastrukto bi imelo dva načina: več gibanja in manj uporab

  • Idioti 09:19 14.oktober 2023.

    Ma koga vi jebete. Marca sem kupil 10kg. plina s polnjenjem za gosp. cena 29 € Maja sem isto uslugo plačal 32 € , pred 3 dnevi pa isto uslugo 35 €! Koga Golob in njegove kontrolirane cene jebe! Ko ...prikaži večKo sem v maju, kupil na RH INA že napolnjeno jeklenko je bila cena 18 € OSEMNAJST EVROV !!! Včeraj sem pa od prijatelja izvedel , da je v BiH cena 10 €. Misli ta Golob zaustaviti svojo mafijo . Mimogrede, za svoj denar v kapitalizmu želim kupovati samo RUSKI PLIN ne pa kar bo QLAJNOVA REKLA!!!!

    • www 09:51 14.oktober 2023.

      Vzami kako pomirjevalo stari 😀😀😀 zivljenje bos zapravil v jezi, paranoji in pikrosti. Ce res to hoces, pil se zapri v sobo in utihni in ne zastrupljaj okolice.

    • Idioti 12:01 14.oktober 2023.

      Si ti mogoče narcis , ko daješ plus samemu sebi ?

    • 4krogci 12:15 14.oktober 2023.

      idiot...pravi nick imaš....nevem pa no ampak v SLO še nisem plaćal za jeklenko več kot 24€.....ampak iz komentarja se vidi da si pristaš princa teme in njegova lepo naučena ovca, tko da si ravno primeren za striženje na vsakem koraku ;)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.