Slovenija
150 ogledov

Bojan Požar: "Trenutno sem praktično v šoku"

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • OF 12:39 05.oktober 2015.

    Bolje, da se je umaknil. V naši širši familiji so se tudi penzionisti že navadili na Zarjo, Zvezde Kaj veš, Vklop, ... ki so vsebinsko (tudi dizajn) enaki prejšnjim revijam, tako, da vprašanje če bodo prešli na kaj drugega.

  • Lavdan 12:19 05.oktober 2015.

    Kako gre tista, kdor drugemu jamo koplje. Požar je bučman z debelo kožo, a Joca ne bo porinil v prepad.

  • Izzy 09:42 06.oktober 2015.

    Da je v Sloveniji veliko pijavk je dokaz že, kako so se hoteli obešat po Pečečniku pri projektu stadiona...Če bi jim mal denarja raztalal, bi pa že imel. Hujši smo od Kalabrije...

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 13:58 05.oktober 2015.

    Pečečnik se vedno umakne iz slovenskih projektov. Poln je ust besed kaj se vse da narest..ko je pa treba kej naredit pa zgine. Ima dnarja k pečka pa vseen ne zna v Sloveniji poslovat. Kaj ti to pove o tem ...prikaži več človeku? Zna funkcionirat samo v ZDA kjer je vse preprosto, pa nikjer drugje.

  • Papaja Popi 14:40 05.oktober 2015.

    Pečečnik je že pameten.Mislim, da je zaslutil, da ga hočejo prinesti okoli, oziroma izkoristiti.

  • Koka 15:49 05.oktober 2015.

    Joc je en navaden gobezdač, ki vedno stisne rep med noge in to (vedno) takrat, ko je treba dat "pare na sunce" !

  • McClain 16:33 05.oktober 2015.

    da ni še kdo kje zadaj... Tole je bilo marsikateremu trn v peti...

  • Presvetli 17:52 05.oktober 2015.

    Meni pove ne samo o njem ampak o vseh tistih kateri ne želijo poslovat pri nas,tole. Da je pri nas ogromno pijavk,katere,samo čakajo, kako bodo nekoga z denarjem ogoljufale!!!Pečečnik ni bebec,sicer ne vem zakaj se gre tukaj ampak je v ...prikaži več zloveniji to nacionalni šport!!

  • tralala 19:16 05.oktober 2015.

    V pričakovanju janšistov o tem, da je to murgelski konstrukt/udbaški posli in da je Joc največji komunajzer.

  • mph 15:43 05.oktober 2015.

    Groza, škoda za slovenski medijski prostor bo naravnost nepopisna, šokiran sem, še par dni bom verjetno imel težave zaspat. :-) V resnici pa me grozno samo za zaposlene, ki bi vseeno dobili neko službo, kjer bi sicer morali trobit po ...prikaži več diktatu velikega vodje, pa vendar, ne prvi ne zadnji.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.