Slovenija
27271 ogledov

Bojana Beović napovedala, kdaj naj bi ponovno odprli šole

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Luksi 19:05 14.december 2020.

    Ta pa res ni več normalna, naj se odpre ne glede na vse... Po mojem jim epidemija kar ustreza in jo bo treba malo ppdaljšati.

    • Avatar ovca
      ovca 19:08 14.december 2020.

      Luksi,saj nikoli ni bila 😂

    • migi 20:42 14.december 2020.

      Ta "bivša" Lipicanka" bi morala na dodatno izobraževanje.....miganje z glavo,kriljenje z rokami, zatikanje pri besedovanju...pa res ne pritiče "ministrici"...za kakšno zakotno oštarijo bi jo pa z veseljem sprejeli!!!!!

  • Avatar praufo
    praufo 19:05 14.december 2020.

    ja kako je pa to možno, ravno 4.1., bo bo mularija še lepo spala na svojih kavčih, zunaj bo ba naletaval snet ... aja, sej jih bodo atice pa mamice pripeljali ... oni za vse poskrbijo ... mi smo bogata ...prikaži več deželica ,,, po mojem ne bodo prav veseli, mislim mulci

  • Janez 08:17 15.december 2020.

    Beovička s strokovno skupino si sama sebi pljuva v obraz. Najprej govorijo kako je treba ukrepe zaostriti potem pa jih nenadoma sprostijo. Kdo jim še verjame, kdo jim še zaupa. Dajte že spokajte kufre skupaj z vlado!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.