Slovenija
7115 ogledov

Aleš Primc: "Je tukaj kdo, ki sovraži homoseksualce?"

Komentarjev 41
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 18:29 27.september 2022.

    Primc in Zevnikova pravi duo za manipulacijo ! Že pogled nanju človeka nekam stisne...kaj bi rada spreminjala ustavo po krščanskih načelih. Malo morgen !

    • Kmodri 18:39 27.september 2022.

      Sveto pismo namesto Ustave! Teokracija!

    • Dragonja 00:25 28.september 2022.

      Ko sem videl te protestnike jim ne bi dal čuvati ovce,kaj šele otroke,polovica bi jih morala pa tako biti na zaprtem oddelku.Sicer pa sem proti,da imata dva moška partnerja otroka.

  • jakec1575 20:15 27.september 2022.

    Zanimivo, da imajo najvec zzoa povedat o tem kako istospolni ne zmorejo skrbeti za otroke tisti, ki ne znajo ustavit pedofilov v cervki. Raje zanikajo in krivijo zrtve. Imam pa obcutek, da je med temi kristjani veliko zrtev pedofilov

  • Avatar Leon
    Leon 07:14 28.september 2022.

    Menda je bilo 10.000 protestnikov ? Nekdo ima težavo z seštevanjem. Tistih 100 upokojencev je prišlo iz radovednosti.

    • Avatar Leon
      Leon 07:40 28.september 2022.

      Predkratkim je bila ponovitev SKRITE KAMERE Francija Keka na to temo in poglejte si na RTVS kakšen je bil odziv upokojencev . Tipično za drobnico ,ki ima čredni nagon .

  • Avatar lopov
    lopov 07:53 28.september 2022.

    To isto kot bi med ovce spustil volkove... Pedofili bi imeli dostop do plena otrok medtem ki starši babica dedek in ostali bližji sorodniki nimajo.. kateri debili pišejo zakone te bi zaprl med pedofole da preverijo kake bolečine trpijo taki otroci

  • jakec1575 20:19 27.september 2022.

    Dojemanje ustave kot plena in ne vrhovnega pravnega akta zadrtezi ne zmorejo razumeti. Dokler dela zanje je ok. Ko ne, pa referendum kar proti ustavnemu sodiscu.bolj sankarsko zabito ne gre.

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 06:24 28.september 2022.

    Otročičkojebci odvračajo pozornost od povsem drugih problemov, ki so v RKC in med klečeplazci!

  • Avatar Metod Kvargl
    metod1 20:14 27.september 2022.

    Kako je bilo tam ne vem, a homoseksualcev tudi jaz ne maram. Le na kaj so ponosni, ko paradirajo na široko hodeči z ritimi v barvah pavijanov...?

    • jakec1575 20:15 27.september 2022.

      Stonicni

    • Avatar Leon
      Leon 07:10 28.september 2022.

      Ponosni ali pogumni ,da si dovolijo javno povedati o svoji spolni opredeljenosti . Pedofili se skrivajo v kutah pod okriljem RKC .

    • 725b03553d49f4b8e93285a1f3dfccb54987f980 10:41 28.september 2022.

      Leon,nobenega ne interesuje ne tvoja,ne moja,in ne njuna spolna opredeljenost... Boli mene ona stvar kaj kdo dela za zaprtimi vrati.

    • Avatar Leon
      Leon 11:37 28.september 2022.

      Torej tebi je vseeno kaj nekdo počne za zaprtimi vrati s tvojim otrokom ?

    • 725b03553d49f4b8e93285a1f3dfccb54987f980 11:54 28.september 2022.

      Leon,jaz svojega otroka nedam.A kar se tiče homoseksualcev,lahko delajo karkoli hočejo,ni jim pa treba reklamirati tega na ulicah.

  • Avatar Antikrist1
    Antikrist1 08:51 28.september 2022.

    Meni je za homoseksualce vseeno, sovražim pa pedofilsko RKC cerkev!

  • Soloobveznababica 12:58 28.september 2022.

    Homoseksualnost , lezbijstvo....naj zivijo tako ex zivljenje ce jih to zapolnjuje,nihce jim tega ne brani niti ne ocita te a normalnosti, NE pa to enacit z zdravo druzino z otroci,tudi ce je kaksna druzina neprimerna za vzgojo otrok imamo za ...prikaži veča to socilne sluzbe,ki bi morale v takih primerih ukrepati. Vse ostalo pa so anomalije.. Ko pa bo homoseksualec lahko rodil otroka,in bo lezbijka z partnerico iz medsebojne ljubezni med njima spocela otroka, takrat pa bi mogoce bili lahko enakopravni!

  • lojs 09:57 28.september 2022.

    za vsako zadevo je treba imeti politične boje ... zakaj se ne vpraša stroko, kaj si misli o duševnem razvoju otroka, ki živi v taki skupnosti, recimo psihologe?... ta spolni razvrat je postal prava moda in ne razumem zakaj se ...prikaži več tako občutljivo področje rešuje preko politike, ki še nikoli ni imela nobene odgovornosti ... ne gre samo za istospolne skupnosti, še več, mnogi si spreminjajo spole, al pa so na zunaj ženska z lučkom, ja kaj pa to? ... kako to razložit najstniku v fazi adolescence?

    • lojs 10:01 28.september 2022.

      pa še to, zdej je tema o tem kar je, pedofilija je pa jasno najbolj zavrženo dejanje, čeprav vsi kažete s prstom na rkc (vredno vse obsodbe), medtem ko za te lgbt skupnosti ni nobene bojazni in ne pozabit da ...prikaži več je tudi v ženski skupnosti prisotna pedofilija... torej, kdo vam to garantira? mogoče politika, luka mesec? halo! povejte kdo!

  • Avatar Leon
    Leon 09:22 28.september 2022.

    Vse to vrstne akcije Primca in RKC so slepilni manever za prikrivanje pedofilije in kazanje na homoseksualnost kot največji problem za otroke .

  • Avatar Jaka Steiner
    jaka4 23:16 28.september 2022.

    Je tukaj kdo, ki sovraži Aleša Primca?

  • anton412 18:46 27.september 2022.

    Dva pedra naj naredita svojega otroka , če ga lahko in naj ga vzgajata.

    • lojs 19:27 27.september 2022.

      sej ga ne naredita, kupita ga ... otroci so postali trgovsko blago in določeni perverznjaki hočejo preko politike to povsem legalizirat ... vzgoja in razvoj otroko do odrasle oseba jih pa sploh ne zanima

    • Ender3 19:52 27.september 2022.

      anton412 kakšna inteligentna ugotovitev in to, z novim nick imenom. 😌 Primčeva šola s pridihom ga. Zevnik...

    • jakec1575 20:16 27.september 2022.

      Taj ti poskrbi za vse v reji, kot da klobasas

    • popokatopetl 20:56 27.september 2022.

      Mižite kolikor hočete, v SI nekaj deset otrok pač živi v homo družinah, večina biološko od enega. Največji problem teh otrok v lajfu so točno tile nestrpneži, ki se derejo "za otroke gre". Žal bogec izgleda pač ni res dobro ...prikaži več poskrbel, da bi bili čisto vsi popolnoma M ali Ž in bi jih zanimali izključno partnerji nasprotnega spola.

  • ico8 10:30 28.september 2022.

    Saj ne morem verjeti, ko vidim, koliko forumasev(obvezno levih) je buzirantev, dvospolnikov in samosebeobcudovalcev! Ni cudno, da imajo "nase" pernate zivalice v mocvirju cisto pocufane vratove! Gru-gru in kikiriki!

  • Luksi 21:29 27.september 2022.

    Podpiram tale shod, toplovodarji nimajo kaj posvanati naših otrok, naj jih sami spočnejo, če jih lahko. V šole se pa tudi že vnaša njihova ideologija, ravno prejšnji teden je moj otrok poslušal neumnosti o spolih pri predmetu etika. Dobro, da ...prikaži veča je vsaj otrokom jasno, da predavajo neumnosti in so se samo smejali...

    • Ender3 00:06 28.september 2022.

      Luksi, nekateri pač gojite predsodke do drugačnosti, Kaj, je to kršćanski etos al kaj ? Cerkev naj se briga za svoje pedofilske grehe in zlorabe..

    • Avatar Leon
      Leon 07:19 28.september 2022.

      Glede na prisotne nihče med njimi ni sposoben spočeti otrok torej gre zgolj za protestiranje na ukaz nekoga ,ki želijo nagajati vladi Goloba . In ponovno smo pri SDS.

  • Pišmevuh 18:36 27.september 2022.

    Homuseksualnost je motnja in vsaka motnja vodi v bolezen. Čudi me, da bolezen slavimo s paradami. Zastave bi lahko vihrale, če bi koga ozdravili. Na Yt ne moreš gledat smešnih posnetkov pijanih ljudi, če nisi polnoleten, a spol si lahko ...prikaži več spremeniš pri 15ih.

    • Ender3 19:56 27.september 2022.

      Pišmevuh, kakšna motnja neki ! Ojjoj ..predsodki tudi..

    • jakec1575 20:17 27.september 2022.

      Ti imas neozdravljivo motnjo. Zadrtost. In omejenost. Homoseksualnost je med sesalci naraven pojav. Samo tako zabiti itak ne berete znanosti.

    • lojs 20:28 27.september 2022.

      zelo naraven pojav , res je ... sej tudi živali te sorte si kje najdejo kakšnega mladička

    • jakec1575 22:41 27.september 2022.

      Lojs celo med vrstami

    • Avatar Leon
      Leon 07:12 28.september 2022.

      Tudi shizofrenija je bolezen vendar bolniki sedijo v parlamentu in odločajo o drugih.

    • mirror 13:20 28.september 2022.

      Vsi zgornji komentatorji imajo motnje v razvoju. Fantje so geji, ker se bojijo deklet, punce pa ne dobijo fantov, ker so premalo aktivne. Svoje še doprinesejo psihoaktivne substance, ki vplivajo na osebnost. K sreči jih narava sama odstrani.

    • lojs 13:28 28.september 2022.

      mojega komentarja ne smeš jemati resno, to je moj sarkazem, ki mnogo ljudi, ne vem zakaj, moti ... sledijo pa jasno poniževanja "dohtarjev" na tem portalu, ki takoj postavijo diagnozo

    • lojs 13:41 28.september 2022.

      bi pa še tole dodal, mirror, ki mi ne deluješ kot dohtar, tokrat pa resno! ... živimo v časih, ko se družba dohovno razkraja,...kaj so sploh vrednote? koliko parov začne skupaj (vklučno z mano), potem se pa loči? danes je ...prikaži več vrednota lgbt, to je moderno ... o psihoaktivnih substancah, ki jih ne favoriziram, je pa tukaj vprašanje vzroka in posledice ... kaj je bilo prej? kura ali jajce

    • Pišmevuh 14:07 28.september 2022.

      Glede na odziv je dve trejine Slovencev ritobrožičev? Fuj.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.