Slovenija
542 ogledov

Bolnišnica Izola: zadušljivo, prašno in umazano

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • valerijakregar 08:42 20.junij 2016.

    od svežega zraka ni še nihče umrlzato.

  • maresem 09:58 20.junij 2016.

    To je kriminal slovenskega zdravstva nasploh. Mafija v belem s podporo gnile države.

  • patron 10:58 20.junij 2016.

    sam za plače VAM gre, kene kuštrinko ...\s\s???

  • vzev 11:12 20.junij 2016.

    Ne vem zakaj so na bolnišnicah zgradili balkone, sedaj pa noben pacient ne sme na njega. Kaj nebi bilo boljše, da bi pacient, ki tako nima za početi nič drugega kot sedeti na postelji, sedel kje na balkonu na svežem zraku.

  • Jan Ethelwulf 12:37 20.junij 2016.

    Moje izkušnje: sobe prenatrpane (8 nas je bilo v sobi!!!!), zrak notri je zadušljiv, oseba ob meni se je skoraj zadušila, ker se na gumb za pomoč ni nihče odzval - sem moral sam tečt po pomoč, druga oseba ...prikaži več v sobi je opravila veliko potrebo v plenico - vonj v sobi je bil neznosen, kljub številnim pritožbam z moje strani ter ostalih v bolnišnici so potrebovali 6 ur za ga previti!!!! WC-ji v sobi z 8 pacienti niso bili očiščeni niti 1x dnevno!!!! SRAMOTA! V bolnišnico Izola, če si zares bolan greš samo umret! Drugega tam ne najdeš.

  • Franjo Erman 20:02 20.junij 2016.

    za izgovore za razne Bavčarje pa res ne rabiš snažilke

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:48 20.junij 2016.

    "Za čiščenje bolniških sob in sanitarij te dejavnosti so zadolžene osebe iz enote čiščenja"Kakšna enota čiščenja neki? Če je vse zaprašen pa umazan !? In to pri dihalnih bolnikih! A ste zmešani!!??Vi ste si enoto za čiščenje ...prikaži več izmislili. Nastavili eni ljudi ki dobijo keš opravijo pa delo površno in preredko. Če ni nadzora potem je to vaš problem in ste vi neposredno odgovorni zanj. Če niste sposobni vodt bolnišnice bodite vsaj tok fer da odstopte!

  • smejka 15:21 20.junij 2016.

    Naj si kdo ogleda še bolnico Šempeter.Ob obisku dveh starejših oseb, sem bila zgrožena : umazana tla(pokapljana...), umazana miza....Pisno sem opozorila na no (pritožbe,pripombe, pohvale),a odgovora nisem dobila...morda bi lahko dobila smejalni plin.Glede na videno,me ne čudi, če je vedno ...prikaži več več odpuščenih pacientov z okužbo MRSA(tudi ena od teh dveh oseb).Dragi Kuštrin, najprej počistite bolnico,poskrbite za bolnike,potem pa v boj za cekine!

  • hubertfast 06:57 21.junij 2016.

    Bolnišnica Izola je zadnje čase na zelo slabem glasu, bolniki kar umirajo oziroma se jim zdravje slabša, za zdravnike nimaš občutka, da se trudijo....

  • smejka 15:21 20.junij 2016.

    Naj si kdo ogleda še bolnico Šempeter.Ob obisku dveh starejših oseb, sem bila zgrožena : umazana tla(pokapljana...), umazana miza....Pisno sem opozorila na no (pritožbe,pripombe, pohvale),a odgovora nisem dobila...morda bi lahko dobila smejalni plin.Glede na videno,me ne čudi, če je vedno ...prikaži več več odpuščenih pacientov z okužbo MRSA(tudi ena od teh dveh oseb).Dragi Kuštrin, najprej počistite bolnico,poskrbite za bolnike,potem pa v boj za cekine!

  • smejka 15:21 20.junij 2016.

    Naj si kdo ogleda še bolnico Šempeter.Ob obisku dveh starejših oseb, sem bila zgrožena : umazana tla(pokapljana...), umazana miza....Pisno sem opozorila na no (pritožbe,pripombe, pohvale),a odgovora nisem dobila...morda bi lahko dobila smejalni plin.Glede na videno,me ne čudi, če je vedno ...prikaži več več odpuščenih pacientov z okužbo MRSA(tudi ena od teh dveh oseb).Dragi Kuštrin, najprej počistite bolnico,poskrbite za bolnike,potem pa v boj za cekine!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.