Svet
14 ogledov

Bombna eksplozija v Berlinu

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 12:25 15.marec 2016.

    Angela bo že vedela zakaj se gre.

  • nergač 13:06 15.marec 2016.

    se bojim, da to še niti začetek ni....Angela pa bo še vedno vztrajala pri svojem...

  • Johan Spohan 13:14 15.marec 2016.

    Pa je Angela le dobila multikulturnost.

  • asmas 13:50 15.marec 2016.

    dvomim,da je to "terorizem" prej bi rekel ,da je kakšno maščevanje "šefu",kajti avto je skoraj cel pri terorizmu pa se avto razleti na prafaktorje in s svojimi letečimi delci ubije več ljudi in ne samo voznika

  • mph 13:59 15.marec 2016.

    Se strinjam, prej izgleda kot "mafijska posla". Čisto vse pa imigranti in ostalo ne morejo biti krivi.

  • Avatar Leon
    Leon 14:21 15.marec 2016.

    Se je že začelo ! Naciji izkoriščajo vsak trenutek za svojo promocijo.

  • dragec 14:57 15.marec 2016.

    Saj, tudi naši so slabo aktivni ?????

  • asmas 05:53 16.marec 2016.

    najprej morajo nemci povedati kdo je žrtev (lahko je neki šef v nekem podjetju) šele potem bomo ugibali kda ga je oz če se je sam.Pred leti ,ko sem bil zaposlen v neki firmi me je en izmed nadrejenih stalno ...prikaži več jebal v glavo.Tako sem bil razkurjen,da bi ga najraje "pospravil"no pametnejši odneha in sem dal odpoved.Kasneje sem opazil,da je na zavodu in išče šiht.Imam firmo in me je tip prosil da ga zaposlim.REekel sem mu ,da raje zaprem kot pa zaposlim njega.točno je vedel."Vse se vrača vse se plača"po mojem je ta umrli tudi "plačal"

  • alojzr 16:57 15.marec 2016.

    Do zdaj so bili avtomobili bombe in "prvorazredna" teroristična dejanja domena arabskega in afriškega sveta. Zdaj pa Pariz, Bruselj, Berlin... Lepe stvari smo uvozili v Evropo. Ampak ni krize, vir šafen das. Ima mesta za sve.

  • Žurnalček 18:42 15.marec 2016.

    Kaj pa je to važno kako je bomba podtaknjena ! Važen je samo , da je ANGELI počilo pod ritjo , najprej na volitvah, pol pa še zares ! Kdo je tu podtaknil , jaz pravim Muslići zaradi sovraštva do ...prikaži večo njih , , sem pa tudi skeptik , ker gre lahko za proslavo desnice na volitvah . Vsekakor gre pa explozija v korist desnice !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.