Slovenija
29197 ogledov

Bomo lahko šli na Krk in v Istro? Tam je manj okužb kot pri nas!

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 11:20 20.avgust 2020.

    Nikoli ne sprejemat selektivne ukrepe, še posebno v zvezi s Hrvaško. To bi koristilo zgolj njim in njihovemu turizmu. Tudi naši ekonomiji to ne bo dosti pomagalo, ko bo vse obstalo!

  • Avatar Leon
    Leon 12:59 20.avgust 2020.

    Bomo lahko šli na Krk in v Istro? Seveda boste lahko šli lastniki nepremičnin in plovil . Ostali tepčki ,ki vam nasedajo bodo pa v ribnikih z alkoholom plavali .

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 15:13 20.avgust 2020.

      Najprej sem ti dal avtomatsko -.Pol,ko sem prebral sem spremenil v +.Obup so te ustaše,kar grozili bi vsem po vrsti... . Škoda,da nima Italija ali Nemčija bolj ostrega voditelja,da bi odreagiral,"Glej glej fanta...,ti boš meni grozil?!?!?!".

  • jjjaaannneeezzz 12:38 20.avgust 2020.

    Ma dajte no, kako pa boš dokazal, kje si bil? Trikrat na Hrvaškem, pa vsakič na meji ni pogledal dokazila. Lahko mahaš s kakršnim koli papirjem. Poleg tega je tudi danes z avtom mogoče iz Zadra skočiti do Splita. Kdor ...prikaži več bo želel žurat bo že ustrezno goljufal. Torej nobene selekcije, če se že gremo to.

  • gregor51 18:33 20.avgust 2020.

    ma hermetnično zaprt meje in pika

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 10:23 20.avgust 2020.

    Bivša država je štela nekaj več kot 20 mio,pa nas niso jemali resno... .Kasneje je bila popolnoma nepotrebna vojna,ker kot mi je znano,je ena od opcij bila avtonomija Srbov na Hrvaškem... .Zdaj,zdaj noben ne bo več resno jemal Balkana...,pa ni ...prikaži več več Miloševića,Tudjmana, Izetbegoviča,Kućana.Bulatovića in Gligorova je brezveze,da omenjamo,ker sta bila samo bolj formalno(za vzorec)... .Ti zdaj,ko so,so obupni.

  • jurij2 10:04 20.avgust 2020.

    Pag severni del zrce.crikvenica prule kraj nimajo obolelih a glavno žarišče za tujino.zanimivi podatki

  • sam1 08:42 20.avgust 2020.

    Če bo lepa in suha jesen na Krku,bo gotovo dovoljen obisk in počitek lastnikom nepremičnin-predvsem okrog solin in Klimnega,čeprav jih domorodci od par dni nazaj ne marajo preveč.....

    • Ivo 09:12 20.avgust 2020.

      Jaz si ne predstavljam, da bi šel dopustovat k nekomu, ki sem mu odvzel možnost zaslužka s tem, da sem mu izgnal turiste... Saj to ni noben sproščen dopust več...

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 13:38 20.avgust 2020.

      Ne palamudi Ustaša.Škoda je tle.In?In? Nabijem ja Hrvate,vred z Adriatourom na ku**c.Kaj bi rad povedal? Da so vsi(AUT,ITA,HOL,SLO,NEM...) čez les???... Pa ne mi s takimi hinavskimi,češ političnimi... .Ker Hrvate ima cel svet pogruntane,sicer niso vsi enaki,ampak kar lepo po istem ...prikaži večm kopitu.I ne palamudi, pa ne gnjavi,ker smo Slovenci bistveno pametnejši od norih Ustašev.

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 07:26 20.avgust 2020.

    Je popolnoma vseeno,ker je 20.08. in ne 1.07. . Če ne bom mogel normalno v Italijo,pač ne bom šel... .Zahvala gre predvsem NIJZ in vladi.Evo ena lepa ustaška,"Novi Fosili - Tiho Tiho".

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.