Slovenija
21 ogledov

Bomo naslednje leto še doma za 2. maja?

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Marko Rossi 08:05 02.maj 2013.

    bolje bi bilo da vse cerkvene praznike ukinejo, kaj rabim 15 avgusta čisto nič

  • majdas 08:33 02.maj 2013.

    V Sloveniji ne živiš samo ti ... (če še ne veš).

  • Andrej Ramone 08:36 02.maj 2013.

    Nič ukinjat! Ta en dan ne bo nič spremenil...

  • jzzzze 08:49 02.maj 2013.

    edini v evropi govorimo slovenščino...kdaj jo bomo ukinili!?

  • kapibara 08:52 02.maj 2013.

    Kaj praviš pa na Hungarijce.. :-) majo tut en svoj "otok" jezika v EU.... :-) dobri so...!!

  • dimnikar 09:16 02.maj 2013.

    Verjetno živi več (potencialnih) delavcev, kot pa vernikov. Če je slučajno obratno, je pa ekstremno zaskrbljujoče.

  • veber 10:28 02.maj 2013.

    Se že kaj ve, koliko koristi deloven 2. januar? Zaenkrat je otipljivo to, da na Krvavcu (gospodarska dejavnost) računajo z manj obiska na ta dan in manj dobička, v službi so pa vsi zaspani in neproduktivni.

  • crvit 11:01 02.maj 2013.

    Kaj je že to 1 maj in 2 maj praznik hm no ne vem če je glih tako delavec je ničvreden brez pravic živijo samo tajkuni in takšni ki so nas okradli.Men je vseeno če je prazink al ne itak ...prikaži več pa ne bo razlike kdor bo hotel bit doma si bo vzel dopust.

  • zic 11:40 02.maj 2013.

    Naj se vse skupaj ukine, pa še 1 maj, saj se tako ali tako dela z delavci k svinja z mehom, tko da pomembnost tega praznika v teh časih ni več....najboljš, da smo 20 ur v službi, pa sobote, nedelje ...prikaži več pa nič frej, da bodo gospoda zadovolnja, ona bodo pa kradla veselo naprej!?

  • Bogdan Krapez 18:01 02.maj 2013.

    vse parlamentarce od leta 1991 je treba obsoditi,ker so sprejemali take zakone,da je gospoda lahko pošteno kradla

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 21:22 26.april 2015.

    Ja ja še še ..dejte tajkunčkom še mal dobička da še kakšno jahto več lahk kupjo k 300 jaht ni zadost..dejmo 301, 302...dejmo! Izmozgejmo delavce v nulo ker si itak ne zaslužjo. Ker če ne bi blo tajkunčkov bi ostali ...prikaži veči itak pocrkal ane? Dejmo vse praznke vzet pa dejmo še sobote pa pol še nedelje..dejmo čist raz***dit delavce! Itak si zaslužjo da so zužnji ane? Aja ne ups...ne smejo vedt..pššt...

  • Oxxo 09:16 02.maj 2013.

    Najbolje, kar lahko parlament naredi je, da: UKINE samega sebe inda UKINE možnost kadidature za poslanca tistim, ki 10+ let že vegetirajo v parlamentu in so državo pognali v bankrot, narod pa na rob preživetja!

  • mph 11:00 02.maj 2013.

    Če nam bo to dalo evropske plače, sem tudi za to, da se vsi prazniki ukinejo. Ops, nekaj mi pravi, da se to ne bo zgodilo in da izgubljeni 2. maj ne bo prispeval več kot 0,0... pa še 50 ...prikaži več ničel ...1% k okrevanju. Prej bi rekel, da bo škode za turizem bistveno več kot bo prihranka na državni ravni. Poleg tega mi pa res ni jasno, zakaj ne bi raje ukinili Maričke poleti ali pa praznika jajc. Čudna so pota gospodova pravijo ... :-)

  • vest 09:53 02.maj 2013.

    Tudi ob ukinitvi velikonočnega ponedeljka ali 15. avgusta bi bil efekt podoben kot pri ukinitvi 2 maja kot prazničnega dneva. Pri nas so delavci nekonkurenčni zaradi visokih plač (po njihovem). V Avstriji, Nemčiji in Švici pa se delodajalcem račun izide, ...prikaži več čeprav imajo njihovi delavci dosti večje plače kot mi. Ne pričakovati, da bo delavec začel proizvajati artikle z večjo dodano vrednostjo sam od sebe, saj mu delo odreja delodajalec ali pa vsaj menedžer. Ti so v zahodnem svetu- prej naštetih državah kvalitetnejši in ne gledajo samo na jahto danes temveč tudi na prihodnost firme.

  • nina 08:48 02.maj 2013.

    Tudi,če ukinejo vse praznike ne bo pomagalo,dokler bomo imeli take politike in delodajace,ki skrbijo samo zase.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 09:30 02.maj 2013.

    tudi z svojimi prazniki ne moremo biti sigurni in sramota da sem se boril za to državo ,ki me zdaj gazi na polno

  • privat 11:20 16.avgust 2013.

    in gospoda bi si šele takrat vzela zamah...kako ni denarja,pojavile bi se take krize ,ki jih svet še ni videl!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.