Slovenija
5588 ogledov

Bomo še naprej testirali vse, ki imajo znake prehlada?

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar ovca
    ovca 14:04 09.september 2020.

    So že pokazali kakšne papirje imajo testerji? Kako so zanesljivi? NE! Torej?

    • oneh 14:40 09.september 2020.

      Kaj se sploh obremenjuješ s tem? Posledice okužbe je itak le malce močnejši prehlad ali mogoče zelo šibka gripa. A veš koliko ljudi umre zaradi kajenja ali prometnih nesreč? Tisto te naj bolj skrbi, ne pa nek virus katerega so ...prikaži več si izmislili, da nam bodo pod pretvezo cepljenja vstajali 5G čipe. Boš moral bolj slediti levaški agendi, drugače te bodo tovariši in istomisleči postrani gledali.

    • Avatar ovca
      ovca 16:47 09.september 2020.

      Telicek-oneh. Glede na to,da vem,za kaksna sra*nja vse morajo biti papirji,zato tezim. Ce niso papirji javno dostopni pomeni,da nekaj ne stima. Osebno se ne sekiram zaradi virusa,zazeljeno bi pa bilo,da se zbudijo tudi sds 🐑🐑🐑. To je pa misija nemogoce!

    • SonnyBlack 16:54 09.september 2020.

      prvo kot prvo...na meni testov ne bojo izvajali ti kurci strokovni...drugo kot dugo pa mi ne bo vec nobena politika in stroka ukazovala kako bom jaz zivel...koronw virus je laz😆😆😆

    • Avatar ovca
      ovca 16:56 09.september 2020.

      Joj sonnyblack,res imam nick ovca,vendar na zalost nisem ne ovca,se manj pa sds ovca 😋

    • SonnyBlack 17:00 09.september 2020.

      ovca...alo,nic narobe ...ne s tvojim nickname pa ne s komentarji...samo haraj💪

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.