Slovenija
61 ogledov

Borut Pahor, nogavičar

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vrtnica 11:55 25.julij 2012.

    No,vzpodbudno.....Turka si sploh ne predstavljam...

  • izvedenec 12:09 25.julij 2012.

    naj gre svojim prijateljem - rdečim tajkunom pomagat štet denar v davčnih oazah

  • Avatar skeptik
    skeptik 12:40 25.julij 2012.

    Populistična poteza, da ji ni para.... Prozorno za bruhat

  • krajanka 12:43 25.julij 2012.

    Bravo res, mogoč bo pa on dal delavkam boljše delovne pogoje in boljše plače. Na slikah pogrešam tiste, ki so podjetju Ana pomagali pri ohranitvi delovnih mest, kakor vem Pahorja takrat ni bilo zraven....

  • vidralas 15:47 25.julij 2012.

    Navzgravžno,koliko osladnosti in za volilce ponizujočih pizdarij,počenjata Türk in Pahor, za vsak volilni glas bi verjetno prodala dušo,če bi bila kaj vredna.Kljub temu pa Türk absolutno vodi v nizkotni samoreklami,in še to na davkoplačevalski račun.Sluzasti počne te stvari med službo.

  • mirko 18:43 25.julij 2012.

    Lahko mi rit poliže pa ne bo dobil moj glas.

  • Fulmmer 11:03 26.julij 2012.

    Ma ja, če mu slučajno rata da bo izvoljen se bo pa z reaktivcem vozil in trošil naš denar, takrat si še svojih štumfov ne bo oblekel...

  • gec 13:38 28.julij 2012.

    ti jo jj poliži...

  • Kofetkarica Katka 17:50 27.julij 2012.

    Osel gre samo enkrat na led

  • mukotrpni 12:06 25.julij 2012.

    ma dj, kakšni komedijanti so vsi po vrsti...politiki so ko golobi.Pred volitvam ti bodo jedli iz roke , ko pridejo na oblast serjejo po nama...

  • mici 15:46 26.julij 2012.

    imela sem priložnost biti v družbi s Pahorjem in nikogar niti pogledal, razen slavljenke in na koncu ni rekel nikomur niti na svidenje, tako je bil domišljav in ko ga sedaj gledam kako se slini po teh delavkah mi gre ...prikaži veče kar mal na bruhanje. Tam pa je bil v družbi ves fin in predstavil se je Pahor, Borut Pahor kot Bond, James Bond. Bljek je. Kaj pa je prej počel, sedaj pa kar nekaj blebeče in obljublja

  • Leonor 12:25 25.julij 2012.

    Am to je bedarija. Vse te predvolilne floskule, ki si jih zmišljujejo politiki, od kuhanja golaža naprej, to je taka bedarija, da mi je slabo, ko gledam in poslušam. A ljudje res tako nizko pademo, da volimo predstavnike glede na ...prikaži več to kakšen golaž nam skuhajo al pa kolikokrat se pokažejo na različnih svinjskih procesijah?

  • Oxxo 15:12 25.julij 2012.

    Mislim tole je pa res za bruhat... kakšen populizem... Prav zaradi takih izpadov in slinjenja med ljudmi polža lazarja Pahorja nikoli in nikdar ne bi volil... In da na isto tablo privijem še Turka ki "kao" z Umekom nabira točke ...prikaži več jaoooo bruh bruh bruh Kako nizko še se bo ta sluz spustila??? Saj so do vratu v blatu in ta njihova "samozavest srijsko" vgrajena na možganski trdi disk ne popušča... bruh bruh bruh

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.