Magazin /magazin/vip
125267 ogledov

Borut Pahor v gozdu padel in izgubil zavest

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • matermila 08:02 11.oktober 2022.

    A tako zgleda ko nimate o čem pametnem pisati? Prodajate stare zgodbe in mislite, da vas bomo imeli za resen časopis?

  • Avatar luckyss
    luckyss 08:06 11.oktober 2022.

    On je izgubil zavest in vest takoj ob vstopu v politiko..

  • Avatar Leon
    Leon 09:13 11.oktober 2022.

    "Sredi septembra pred 10 leti, bilo je v petek zvečer, sem se po padcu s konja zbudil iz nezavesti v gozdu blizu Celja in nekako sem kljub bolečinam zlezel nazaj na konja....nikoli pa ni prišel k pameti . Kaj pa ...prikaži več selfija ni naredil ?

  • Svobodnež 10:57 11.oktober 2022.

    Objavljate DESET LET stare zgodbe našega supermena!!! A res nimate boljših novic???

  • rd2dmk2 08:39 11.oktober 2022.

    sedaj čakam samo še naslov Borut pahor ukradel jabolko ...v osnovni šoli ko je rabutal na sosedovi jabalani. tole je pa res novica vredna preverbe kakšnega kodeksa.. a si zamislite delo, ki bi objavilo 10 let stare novice, pa bi ...prikaži več to moral plačati. no saj naše TV postaje to dnevno prakticirajo, predvsem okoli praznikov, ko nam ponujajo milijonto ponovitev sam doma.

  • endrug 09:09 11.oktober 2022.

    Ja, pravi junak. Manjka samo še, da je ves okrvavljen premagal še medveda, ki je napadel konja, nato pa pogumno odjahal do zdravnika.

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 12:00 11.oktober 2022.

    Škoda, da se je zbudil iz nezavesti?

    • Kmodri 17:03 11.oktober 2022.

      bi bilo manj škode in bi imeli urejeno mejo v Piranskem zalivu. Tako pa se bo v zgodovino zapisal kot narodni izdajalec!

  • popokatopetl 08:05 11.oktober 2022.

    Joj prav nič se mi ne smili, to ni nobeno opravičilo za popolno pomanjkanje odziva na zlorabe oblasti Janšatove bande. Me še vedno zanima, s čim ga JJ drži za kohones.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 11:19 11.oktober 2022.

    Jao Pahorček, a zdaj, ko je vsa pozornost usmerjana na volitve in ne več nate, si pa s starimi zgodbicami pozornost iščeš. Kaj ko bi šel malo k Janezovemu psihiatru na pregled?

  • Žvižgač 11:37 11.oktober 2022.

    Mogoče pa je ta padec pustil odločilne posledice, da smo imeli takega predsednika. Ampak to sedaj ni opravičilo ampak mu želimo srečno pot, kamorkoli ga bodo inštalirali in čim prej v pozabo sago o predsedniku, ki je degradiral funkcijo.

  • Avatar Jaka Steiner
    jaka4 14:40 11.oktober 2022.

    Očitno je z glavo močno udaril ob tla. Posledice lahko vidimo in občutimo še danes.

  • bendover 10:28 11.oktober 2022.

    plešite,miške male,da vam bo toplo...

  • lojs 15:08 11.oktober 2022.

    en sam najmanjši razlog, da ste tole objavili , razen če je malo zmanjkalo vsebine ... načeloma pač objavite kar hočete, ja, ok ... pa predlagam, da še zaprete komente in naj bo to tako kot je, z morjem reklam ...prikaži več ... obiski bodo padli, se pravi, da bo oglaševanje bolj nezanimivo ... vsak počne kar hoče, da preživi, ali pa tudi ne

  • vanc7 22:00 11.oktober 2022.

    So what!

  • Kmodri 22:46 11.oktober 2022.

    Mi pa v nezavest, zaradi njegovega delovanja! Padec mu je očitno zelo škodil, ker je marsikdaj izgubil politično razsodnost!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.