Magazin /magazin/film-glasba-tv
45141 ogledov

BQL: To je naredil Raay, ko je izvedel, da nista zmagala

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 11:38 26.februar 2018.

    In TO JE NAREDIL RAAY??? Neverjetno, kaj je naredil Raay! Pa dobro - kdo hudiča si lahko izmišljuje tako debilne naslove???

  • Avatar skeptik
    skeptik 09:45 26.februar 2018.

    Od celotnega pompoznega naslova v članku ostane en sam jeb..eni stavek: "Raay je super, je zadovoljen!" Pa kdo je zdaj tu nor?

  • Majazmaja 11:35 26.februar 2018.

    Dejstvo, da sta ta dva trgovinska poba prišla v predfinale in kasneje finale, kaže na to, kako slabo izbiro so imeli v kvalifikacijah. Kdo, razen sluzastih in slinastin 10- in 11-letnic, ki se mečejo pred njiju v raznih Sparih in ...prikaži več Mercatorjih, ju še resno jemlje?

  • Jožef Koprivnikar 10:10 26.februar 2018.

    Med vsemi meni slabimi nespevnimi melodijam in popevkam ki ne ostajajo v ušesih je bila pač ena izbrana, ne vem kaj ga tu moti.Končno je vsaj Slovenščina zmagala, drugi ki pa tako forsirajo Angleščino ter zanikajo materin jezik pa naj ...prikaži več gredo tekmovat v Anglijo tekmovat kjer bodo enako pogoreli saj melodije ne prinašajo ne svežine in niso privlačne, to je moje mnenje.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 11:31 26.februar 2018.

    To ni podobno pevskemu tekmovanju ampak paradi ponosa,žal je že dolgo tako pri tej "kuhinji"?

  • otohazza 15:21 26.februar 2018.

    zurnal24 je že enkrat crknil, in še enkrat bo.

  • ljimonad 19:47 26.februar 2018.

    Poden podna tale Emma zapravljanje našega denarja za peto razredno tekmovanje. Je prav zanima koliko navadnih ljubi v državi ve kdo je lani zmagal na tem sta...

  • Avatar jezeran
    jezeran 16:30 26.februar 2018.

    Prvo ukinit da se lahko glasuje iz ene številke 5x, potem bo pa glasovanje realno. Ne pa da podivjane smrklje glasujejo 5x, vmes nahopajo še očija in mami, ker drugače bodo užaljene, ostali pa niti ne vedo da se lahko ...prikaži več glasuje 5x iz iste številke in oddajo svoj glas samo enkrat. In to naj bi bilo realno, dej nehi no ....................

    • nekdopac 10:30 27.februar 2018.

      Mislim da je bilo dovolj jasno povedano da se lahko iz ene stevilke glasuje 5x.... ni pa moj problem ce ste stari in ne slisite kaj kdo pove... zakaj pa nebi smeli vi glasovati 5x za svojega favorita? Saj imamo ...prikaži več vsi iste moznosti... vsak lahko glasuje 5x in iz vecih telefonov.. kje pa je zdaj tu problem? Razen ce nocete dati tolko denarja da bi 5x glasovali... sorry not my problem🤫🤫🤫🤫🤫

    • Avatar jezeran
      jezeran 15:44 02.marec 2018.

      HALO, TOK TOK TOK po tvoji betici toliko o legitimnosti glasovanja po telefoni in pa kje je smisel tega, razen polnjenje žepov od prirediteljev ..........................

  • ECKING 17:00 28.februar 2018.

    ena stvar ,ki me je zelo presenetila ....in sicer prejsnji teden v US v Pensilvaniji v neki športni stacuni bogu za nogu govorim s pordajalcem (mlajsi od 25 let) in mi model zacne razlagat od Evrovizije da njim je pa ...prikaži več to kul ... WTF??? skor sm padu pod blagajno

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.