Zdravje
3510 ogledov

Bralci in bralke Žurnala24 odgovarjali odlično

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 11:11 31.oktober 2021.

    Pa povejmo še to, da glede na število celic imamo le 43% človeških celic, ostalo so "tujci"..Gostimo okrog 40 bilijonov bakterij in 400 bilijonov virusov...Z večino njih bivamo v sožitju...Torej brezglavo žretje antibiotikov zagotovo ni dobro, glede na to, da ...prikaži več je večina bakterij "pridnih"..;))

  • Sharon_McHugh 15:41 30.november 2021.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. V prvem mesecu sem prejel 21758 $ in 29467 $ v zadnjem mesecu google pay doma za 3 ure dela na dan. ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • rd2dmk2 17:01 31.oktober 2021.

    samo še eno v prašanje ste pozabili vprašat. katero je najbolj naravno zdravilo proti napadom vsiljivih organizmov na telo ? pa da vidimo odgovore... ni lekadol....

    • Avatar jate
      jate 21:27 31.oktober 2021.

      česen in šilce rakije na dan, odganja kovid stran :-))

    • rd2dmk2 08:22 01.november 2021.

      bravo jate, to je ta pravo... samo ni pravilno to je preventiva, kaj pa ob kurativi ?

    • Avatar jate
      jate 09:17 01.november 2021.

      ne vem mogoče ivermektin...ma ga ne dajo

    • rd2dmk2 09:23 01.november 2021.

      jate, ivermektin,to ni naravno....to je farmacija ..pa še neki.. moje zdravilo velja za vse, ne samo za covid in gripo.. bo šlo ?

    • Avatar jate
      jate 09:27 01.november 2021.

      v petek sem zbolela in hitri test pokazal pozitivno...nič hujšega 2 dni ahla vročina brez kašlja razen da me kosti bolijo je drugo vse ok,vzela sem naprosyn za bolečine v kosteh ...zdaj sem super...zaradi praznikov moam komaj v torek poklicat ...prikaži večat doktarco da me pošlje na PCR da vidijo 100% če gre za kovid ali navadno gipo

    • Avatar jate
      jate 09:31 01.november 2021.

      2 dni sem vzela samo 1 tableto naposyn pol sem pa prešaltala na domač jager majster...počutim se odlično..diham super glede na to da sem astmatik,saj pravim da imam odličen imunski sistem...upam da pcr pokaže kovid bom vsaj potrdilo dobila haha...sex ...prikaži večx in rock zakon :-))

    • rd2dmk2 13:38 01.november 2021.

      držim pesti zate , jate, da se ti izpolnijo vse želje in da zdrava, čila in prisebna ostaneš na mnoga, mnoga leta... odgovor je pa... vročina... ne jo zbijat z lekadolom, pustite da pomori vse neželjeno v vas..če mate zdravo ...prikaži večo srce lipov čaj spit, če ne pa bezgov..pa se spotit..

    • Avatar jate
      jate 15:14 01.november 2021.

      o pizda vidiš na vročino sem pa pozabila...ne nisem pila lekadol čeprav ga imam tudi z vit.C..hvala za lepe želje ,enako tudi tebi & company :-))

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.