Šport
129 ogledov

Bralec: Stali smo v blatu

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vico 18:18 05.januar 2013.

    lejte vi bedaki a ste prisli na spekakel al u opero...sej res ni blo tko k se zagre sam tut kej je treba vzet u zakup,ne more bit kot u tivoliju.res ne jokat ampak bote ljudje ...drgac ...prikaži več pa vsaka cast je blo res za kej pa se zmagal smoto olimpijaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  • vico 18:20 05.januar 2013.

    dej ne govor neumnosti obadva sta kriva,al pa ce bi vsak mal popustu bi se takoj zmenla.

  • zic 14:28 05.januar 2013.

    šminker, ti k si bil k u svinjaku, boš jutri dobil rdeč tepih, še boljše bi pa bilo, da te sploh ni...ker takih nergačev s kavča pa hokej res ne rabi!!!

  • zic 10:24 05.januar 2013.

    dejto no basat, prou vs so klicali v redakcijo????? ha ha ha, dejte noooo bit samoušečni!!!

  • alfredo 10:43 05.januar 2013.

    En klub imamo, to je realnost...

  • nostradamus 13:39 05.januar 2013.

    prvic je vedno tesko mislim da je bilo nekaj kiksev organizatorjev vendar jim tega ne stejmo zlonamerno ze sam dogodek na bezigrajski podrtiji je vreden pohvale spomnite se tezav v pulski areni torej pustimo pljuvanje pred nami sta se dva ...prikaži več dogodka in verjamem da bo sedaj precej bolje

  • vladek 15:39 05.januar 2013.

    Vse čestitke g.Pečečniku.Je saj plevel in vso nesnago spucal.A MOL in njegov šerif naj se gresta solit.Joc pokaži Jankovićććću kako se dela.

  • Avatar roksa
    roksa 16:44 05.januar 2013.

    Da sem jaz Pečečnik, nebi pusto Jankoviču da pride not.Zoki je kriv, da je bežigrad še vedno ruševina!!!!!!!!!!!!!

  • vico 18:21 05.januar 2013.

    ves kaj ta joc bi se plevel tm pustu ce ga ne bi mol spucu bedak.

  • vico 18:21 05.januar 2013.

    svaka cast...

  • vico 18:22 05.januar 2013.

    fantom pa sam kapo dol za igro pa zmago

  • ljimonad 15:45 05.januar 2013.

    Ja ne vem zaka tolk jamrate. Jasn je da prvič takšna prireditev zahteva izkušnje, katerih ap ni blo, zato sem prepričan da bo jutr že boljš. pa novinarčki kateri se jočejo, da niso imeli pogojev za delo, da ni blo ...prikaži več priključkov, za laptope, pa stolov v šotoru. Včasih se je vse lep javljalo prek telefona pa blo takšnih težav, sedaj pa ti piskuni ne znajo dva stavka brez računalnika sestaviti, zato tud tolk jamrajo. sem bil za Bežigradom in bom tud jutri. Sem bil malo blaten, sem stal vso tekmo, a za takšen spektakel se je splačal, zato kapo dol organizatorjem. Zate Vladek pa ne vem kje živiš. Kaj pa ima Zoki pri blokadi Pečečnikove obnove Bežigrada. Rajš povpraši tiste glupe vrtičkarje ki vse skupaj blokirajo že vrsto let preko države in ministerstev, kar posebej dobro dene sedaj JJ, zaustavljajo ta projekt.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.