Slovenija
14 ogledov

Bralec zalotil može v modrem

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zlatane 19:03 26.marec 2012.

    jaz nisem plačal 7 let nič. če pa bi podpisal vse tisto, kar so si pri meni izmislili, pa bi že 2x bil ob vozniško in ponovno delat ispit. pa še puno manjših izmišljenih prekrškov, ki to po zakonu sploh ...prikaži več niso. ko sem rabil njihovo posredovanje, niti 1x mi niso pomagali ničesar in vedno z izgovori odšli, ko bi komot naredili tisto, za kar imajo pooblastila. jaz jih mrzim, mrzil jih sem in mrzil jih bom večno...in to upravičeno

  • wolfyy 07:38 27.marec 2012.

    podnevi ko delajo nevaren (nedovoljen) manever bi pričakoval, da bodo imeli vsaj luči, pa tudi sireno. mimogrede, če niso na nujni vožnji morajo do cm natančno upoštevati pravila. če me provida dohiti ko vozim 160km/h po avtocesti, me ne morejo ...prikaži večo kaznovati, ker dokler me niso dohiteli, so bili oni v enakem (večjem) prekršku. zakon naj bi veljal za vse in čas bi bil, da se spravi policaje dol z avtobusnih postaj, ker potem dobiš pa še kazen od redarja za napačno ustavljanje!

  • Niko_K_ 16:02 26.marec 2012.

    Ja normo morajo narediti policajčki. Pokrasti še tisto malo od ljudi, kar ljudje imajo.. Sami pa so nedotakljivi.

  • albert 17:15 26.marec 2012.

    golob.bobNe tako čez trenirkarje, nikoli ne veš mogoče je tvoj tastar trenirkar!

  • Fertel 17:29 26.marec 2012.

    Ma tile policaji so že tud čist ven. Včasih so vsaj trenirkarje mlatili, da se je kadilo, je bila vsaj korist od njih. Danes hočjo met pa zarad tega še večjo plačo, haloooo.... Najprej delat (mlatit), šele potem plačilo!

  • zlatane 18:55 26.marec 2012.

    ti si očitno policaj da jih zagovarjaš pri takem kazanju, da so oblast...vsi so pred bogom enaki, tudi oni, ker oni niso bogovi, ampak ljudje, no naj bi bili

  • graff 16:35 01.april 2012.

    Problemi na vsakem koraku, seveda pri tebi. (MRZIL) ovaj, ni slovensko, pa tvoje balkansko pisanje iz za njim prikrito obnašanje tudi ne. Pojdi v rodnu ,,lijepu,, nihče te tu ne bo pogrešal.

  • Elvis Makovec 12:40 04.april 2012.

    Maxximus ?

  • Alpin 18:10 11.april 2012.

    Bravo graff! A ni čudnu, da ima 3/4 teh brazilcev težave s policijo..haha

  • juventus1897 18:32 26.marec 2012.

    Za isti prekršek (zavil čez polno črto pri Hoferju) sem fasal 200 eur.

  • Maxximus 09:18 31.marec 2012.

    Ma, ste eni tu zakompleksani...pa veste, na kolk intervencij ali pač malo bolj nujnih zadev šibajo dnevno? (kolega policaj) Pa tudi ne prižigajo sirene če grejo na nesrečo I. kategorije, ampak sam mal hitreje??In kolk je še takih stvari...Pač zato ...prikaži več včas nardijo kak manjši prekršek zato, da so čimprej tam...folk pa s fotoaparati nad njih, saj niste normalni!

  • SeBa 13:22 02.april 2012.

    Itak, zagovarjali bodo tisti, ki so kolegi od policajev in imajo MIR pred njimi. Vsi istali, ki pa dobivamo BEDNE kazni, za še bolj BEDNE prekrške, jih pa lahko mirno sovražimo. Za primer: zadnjič ponoči okoli 3. ure sem ...prikaži več dobil kazen 500€+pike ker sem polkrožno obračal in se "kao" nisem prepričal da varno obračam, mater jim. A to je pa fer al kaj, o kakem opozorilu še slišati ni hotel.ps drugače sem poklicni voznik in kljub temu da res pazim, dobim potem tako kazen, sramota, pa da oni delajo za 700€, loh te buče tut drugim prodajate.

  • Bashan 10:26 10.april 2012.

    graff....ali se malo preveč ukvarjaš z nepotrebnimi stvarmi v tej temi ali si preprosto prizadet?

  • golob.bob 16:27 26.marec 2012.

    ka vas briga trenerkarji eni.. niti ne ves kaj se dogaja niti zakaj je policaj ubral tako potezo, predvidevam da je poslal en k sam dela milijon prekrskov in sam caka kdaj bo kje kaksno napako nasu na policajih, sicer ...prikaži več pa, s staro opremo, 700eur place.. lej tud men bi dol viselo, delal bi tist kar moram, za drugo bi mi pa dol viselo.

  • Fertel 18:40 26.marec 2012.

    Pravilno, še več bi ti morali zaračunati... Policaji so pač policaji in pika, se jim je že kam mudilo. Pa ja ne bodo ropotali in trobili za vsako stvar, pol bo norišnica kot v ameriških filmih. Mogoče so ti pa ...prikaži več tile škodovali - manj glej TV.

  • Elvis Makovec 12:41 04.april 2012.

    Jaz sem tudi na intervenciji lahko? Naprimer žena rojeva, kdo bolan, moj otrok čaka ob cesti pred vrtcom, služba....? Če je na "nujni" naj to "pokaže"! Policaj je tudi človek in pravtako lahko povzroči nezgodo neglede na vzrok "parahitenja"

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.