Slovenija
6970 ogledov

Bratuškova in Cerar z dolgima nosovoma, Šarec jima je dal košarico

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 17:21 13.februar 2019.

    Cerar se zaveda da je izgubil avtoriteto in glasove Slovencev . Šarec bo zmagovalec .

    • smuc 00:00 14.februar 2019.

      ...do kdaj? Samo do prvih reform.

  • mph 20:08 13.februar 2019.

    Podprl sem SAB na zadnjih volitvah, mi pa to pajdašenje s SMC smrdi maksimalno. Mi je jasno, da so v politiki kompromisi, ampak nekateri so enostavno nedopustni. Bom moral razmislit prihodnjič. Do sedaj sicer nisem imel razlogov, da bi mi bilo žal.

  • Amelie_Downes 10:00 14.februar 2019.

    Google zdaj plačuje $ 526 do $ 937 vsake tri dni za delo na spletu od doma. To delo sem se pridružil pred mesecem dni in v prvem mesecu tega dela sem zaslužil 27.492 $. To delo je res neverjetno ...prikaži več in mi daje vsak dan odličen dohodek s krajšim delovnim časom. Vsaka oseba lahko zdaj na tej spletni stranii z lahkoto dobi več dohodka >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> www.WebJob98.Com

  • alfagirl 21:39 13.februar 2019.

    Košarico je dal tudi upokojencem, čeprav se je Bratuškova nekaj upirala.

  • Avatar Mirko
    Mirko 00:00 14.februar 2019.

    Žalostno, kako hitro zraste ego v politiki, no tudi hitro pade. SAB pa če so pametni sami na volitve .

  • mirror 00:24 14.februar 2019.

    Imate spomin zlate ribice. Absolutna sploh ni bila izvoljena v parlament. Če enkrat ni bila dobra za Bruselj, tudi sedaj ne bo. Cagavega pa bremeni marakeška zadeva.

  • Lavdan 19:44 13.februar 2019.

    Po zadnjih anketah se je Šarcu dvignil ego in položaj hoče tudi izkoristiti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.