Slovenija
55913 ogledov

Bratuškova bo zaradi Janševega manevra ostala brez ministrskega stolčka

Komentarjev 51
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • igorgeus 18:10 18.maj 2022.

    hvalabogu se bodo sedaj drzavljanom se bolj zasrali, ko so pokazali svoj pravi obraz. za slovenijo se jim nikoli ni šlo, samo zase in za svoje žepe. ljudje najbolj verjamejo, ko vidijo s svojimi očmi. aleluja.

    • ico8 20:21 18.maj 2022.

      Malo pocakaj, tam nekje do jeseni, pa jih ne bo vec!

  • Plavi-mil 17:37 18.maj 2022.

    Pravilno, no bila izvoljena, naj šiva dom, isto Šarec.

    • Ender3 17:53 18.maj 2022.

      Saj pri njiju ni problem, je bolj pri tistih, ki so se tudi v bodoči vladi videli v koaliciji. Navkljub vsej propagandi, denarju in času, ki so ga ob tem zapravili so doživeli fiasko in polom. Volilci so že vedeli, ...prikaži več koga in kako volit, da se ne bi zgodila nacionalna katastrofa.

  • ico8 18:41 18.maj 2022.

    Uboga sivilja! Stornirano narocilo cvirna je spet reaktivirala! Revica, saj ne ve vec, a ima tajm al monij...

  • Pišmevuh 18:37 18.maj 2022.

    Zaradi Bratuškove bi jim dal za kišto piva.

    • ico8 18:45 18.maj 2022.

      Ti raje poslji sivilji raztrgane gate. Bomo videli, ce je se kaj srpa in kladiva v njej...

  • mirror 18:44 18.maj 2022.

    Dve leti ste levaki tolkli po vladi, ki se je morala poleg Covic-19 še ubadati z vašimi interpelacijami in referendumi, samo zato, ker niste bili na oblasti. Zdaj pa je hudo, ker ne morete sestaviti novih treh ministrstev v zahvalo ...prikaži večlo razgrajačem pri volitvah.

  • munja 18:37 18.maj 2022.

    Vidim, da ste vsi pozabili, kaj je počela sedanja koalicija, ko je bila še opozicija. Za metanje polen pod noge, so posekali veliko dreves. Vedno je isto in vedno bo isto, dokler se vsi ti, ki so zdaj v parlamentu ...prikaži več z vlado in opozicijo vred, ne poslovijo.

  • mirror 18:40 18.maj 2022.

    Tovarišica Tanja Fajon! Prepričan sem, da vlada v prihajanju namerno ustavlja razvoj, obrambo države. opremljenost SV, gospodarski napredek Slovenije in zunanjo politiko Slovenije, ki se bo obrnila proti vzhodu.

  • kapibara 19:41 18.maj 2022.

    Nč bat ! Sam brez panike ! Ne bode brez službe, iščejo se polagalci asfalta- ker je pač sezona tega dela

  • kontrahan 17:07 18.maj 2022.

    Driska je bil prej, driska bo sedaj in driska bo še ko bo na britofu, To je presvtli vaš sds-sovki jj.

  • marko345 17:08 18.maj 2022.

    Referendum o RTV, po katerem bi sds predlagala, da se rtv prispevka ne plačuje, pač ni možen. Rtv signal je odprt signal, tako da ga lahko vsakdo gleda in posluša radijske programe. Sds bi morala predlagat drugačen način plačevanja, neplačevanje ...prikaži več pač ne more biti, saj je pravica o obveščenosti ustavna kategorija. To je tako kot da bi predlagali, da se ob registraciji vozila ne plača uporaba cest.Se oproščam ampak tak kretenizem lahko razumejo le pristaši sds, ostali, politično neutralni tega ne.

    • Vrtnica 18:17 18.maj 2022.

      To se pravi jaz plačujem za laži!

    • matermila 18:39 18.maj 2022.

      saj je pravica o obveščenosti ustavna kategorija...Zakaj moram to svojo pravico plačevati? Naj RTVSLO ponudijo v paketu,kdor hoče biti obveščen (po tvoje),naj plačuje, kdor pa teh rdečih ščurkov noče gledati in poslušati pač ne bo plačeval. Si malo napak razlaghate ...prikaži veče "prispevek", to je prisilni davek,ne prispevek. Prispevek je prostovoljna kategorija. Me prav zanima, koliko "zavednih" državljanov bi plačevalo "prispevek" ,če ne bi bil več prisilen. Tudi ti verjetne ne.

    • andrej084 19:24 18.maj 2022.

      Marko, jaz ne bi imel nič proti plačevanju, če bi bili novinarji nevtralni in bi bil politični del programa uravnotežen. Žal smo zadnji 2 leti gledali agresiven nastop javne hiše proti aktualni vladi. Tisti, ki ima IQ višji od sobne ...prikaži večne temperature je to zlahko ugotovil. Novinarjev in novic, ki bi želeli vplivati in oblikovati moje mnenje ne potrebujem...

    • Vilno 21:17 18.maj 2022.

      ''neplačevanje pač ne more biti, saj je pravica o obveščenosti ustavna kategorija.'' to je svoboda po sovjetsko

  • mirror 16:29 18.maj 2022.

    Aja, ko pa je prejšnja opozicija nabijala z referendumi, je bilo pa vse dobro. Še žal jim bo, da niso več opozicija. Pljuvat in nagajat zna vsak.

    • jakec1575 16:36 18.maj 2022.

      Ti si res pmejen. Sds vlada 2020 je normalno izvedla koalicijska posvetovanja in zacela vladati. Celo s podporo opozicije. Ko so zaceli krast z gumicami, geneplanet, je pa opozicija zacela s preiskovalnimi komisijami. Ves cas je imela janseva vlada vecino. ...prikaži več Nic jih ni ustavilo, razen referenduma o vodi, ki ga je sprozil i8m. Tvoji golumi, pa oviraho postabitev vlade. Branijo nakradeno.

    • jakec1575 16:37 18.maj 2022.

      Se vid. Da si v glavo omejen in ne vidis razlike zacetkov mandatov. Prava sds slepa kopriva

    • Vrtnica 16:43 18.maj 2022.

      Saj bo kmalu opuzicija ,že na začetku ga Golob dobesedno SERE.

    • Ender3 16:48 18.maj 2022.

      mirror, tako nagajat in pljuvat je možna le sektaška stranka. In to bo vse dokler bo njihov poglavar in mesija živ.

    • Ender3 16:50 18.maj 2022.

      Vrtnica, podobno kot ti na forumu. Polno je, prikletnih vzdevkov od njih pa samo sranje.

    • igorgeus 18:08 18.maj 2022.

      sds je vlozila najvec referendumov od vseh strank

    • Vrtnica 18:28 18.maj 2022.

      Bratuškova naj gre za štiri leta v zgodovino, ali pa za vedno volilci levi ali desni jo ne marajo, ne Šarca ne Golobiviča ne Medveda , Golob in vsem odpadnikom odpira tolažilna delavna mesta in to je to!!!

    • igorgeus 18:49 18.maj 2022.

      ti pa res veš kaj mislijo volivci. povej še številke za loto potem.

  • Toma 16:33 18.maj 2022.

    Preberem prva 2 stavka in vidim, da Golob sere zato ne berem dalje!

    • jakec1575 16:40 18.maj 2022.

      Zalet se v prvo drevo. Skode ne bo

    • Ender3 16:44 18.maj 2022.

      Toma če ne bereš, torej tudi govoriš na prazno. Bolano !

    • Toma 16:51 18.maj 2022.

      E3: Tebi pa ne pride in ne pride!

    • Toma 16:52 18.maj 2022.

      Jaka srednjeveški: prej bo tvoj bicikel letel!

    • Ender3 17:48 18.maj 2022.

      Toma, ko bi od vas 🐑🐑 prihajalo kaj, bolj koristnega, kot le širjenje propagande in sovraštva do drugih.

    • Toma 19:18 18.maj 2022.

      OK naj ti bo: E3 rad te imam!

    • Toma 20:06 18.maj 2022.

      E3: vidiš, nobenega učinka! Tako pa raje zabadam puščice tam kjer vas najbolj boli. Mislim, da mi gre kar dobro od rok, če bi me eni najraje videli kar mrtvega.

    • tlacan 20:10 18.maj 2022.

      Toma: "Ti si pa brihten fant - tako sem tudi jaz začel", je rekel bolnik na zaprtem oddelku psihiatrije.

    • ico8 20:23 18.maj 2022.

      tlacan, si ze pognojil, nasadil, uredil!? Saj ves, 10% bi bilo, ce letece podgane ne bi bilo!

    • tlacan 20:41 18.maj 2022.

      @ico8; Opažam, da ima še kdo voljo do prepira. Tudi tebi svetujem obisk ustrezne ustanove. Tam ti dajo zdravila, če ne pomaga pogovor. Kolikor vem, te lepo umirijo in si bistveno manj živčen in prepirljiv.

    • Toma 07:12 19.maj 2022.

      Ej Tlako, tebi je zagotovo vzor Matija Gubec, ki ni hotel dati desetine. Sedaj pa nam ostane le še 50%. Dobro ste se pogodili!

    • tlacan 07:35 20.maj 2022.

      Zadnji dve leti so mi ravno toliko jemali pa še za vrat me je stiskala oblast, da nisem mogu dihat. Če mi tej pustijo dihat sem že na boljšem. Pa da ne bo pomote: Fevdalec je vzel 10% in tu ...prikaži več se je končalo. Če si delal pri njemu ti je dal za jest in še plačal je delo. Sedanja gospoda pa želi, da prineseš hrano in pijačo s seboj na delo in eni so tako domišljavi, da ti govorijo kako si lahko srečen, ker lahko delaš pri njih za drobiž, ko se po časopisih hvalijo z enormnimi dobički.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 20:56 18.maj 2022.

    Uf, Janez že kaže svojo patnjo! Ubogi! Bratuškova se bo že znajdla, se mi pa Mesec smili saj so poebej zanj želeli odpreti ministrstvo.

    • Avatar R_D
      R_D 08:52 19.maj 2022.

      Se zavedaš kaj si napisala? Najboljš, da vsak državljan dobi svojo ministrstvo.

  • eminenca 21:20 18.maj 2022.

    grem stavit, da bo našla kukno si se privlekla do nekega ministrstva, to je komolčar, ki so bo vedno prežokal nekam ... pa sej to že poznamo

  • Avatar pantani
    pantani 07:17 19.maj 2022.

    Roko na srce, je ne bi nič pogrešal!!!

  • Avatar Leon
    Leon 07:42 19.maj 2022.

    https://www.mladina.si/211915/vladavina-gospodarja-muh/

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 19:19 18.maj 2022.

    Ali nepisano pravilo 100 dni ne velja nič več?

    • Zdravapametnadopustu 19:56 18.maj 2022.

      Seveda velja, ampak vlada še ni sestavljena in potrjena. Na kaj se naj bi to potemtakem nanašalo?

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 20:00 18.maj 2022.

      Zdrava pamet je res na dopustu.

    • Toma 07:18 19.maj 2022.

      Odštevanje se še ni začelo ampak če desni niso imeli tega luksuza zakaj bi pa potem levi, so kaj več?

  • jakec1575 16:43 18.maj 2022.

    Moralna pritlehnost nima meja pri sds izrodkih. Iz opozicije ne pustijo niti formiranje vlade. Luzerji, ki ne znajo izgubljati. Mentalni revezi, ki bi se kar forsirali fasizem. SF in SJ.

    • Avatar R_D
      R_D 09:00 19.maj 2022.

      Poglej raje sebe kako histerični ste bili, ko ste za 2 leti zgubili oblast.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.