Avto
22072 ogledov

Bratuškova ima prav, krivi smo vozniki!

Komentarjev 42
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sandi76 08:31 27.september 2023.

    Kar se tiče prekratke varnostne razdalje se kar strinjam. Slovenceljni nismo sposobni držati prave varnostno razdaljo in prej ali slej najdeš prenapeteža, ki se ti prilima na rit, čeprav je na obeh pasovih kolona.

    • Avatar pantani
      pantani 09:32 27.september 2023.

      To se je meni zgodilo dva dni nazaj, peljem po cesti pribl. 45km/h s skolesom,ko se mi na zadnje kolo obesi tovornjakar,ves živčen me hoče prehiteti v nepreglednem ovinku,ker mu ne rata,se mi še bolj prilepi za zadnje kolo in ...prikaži več pritiska na gas. Imel sem ga že vrh glave,ter se postavil na sredino ceste, nakazal z levo roko ,da bom spremenil smer (zavil levo na stransko cesto) in mu v slovo pomahal z desno roko,nakar se je vsedel na hupo in me besno spremljal, ko sem se peljal po svoji poti!!!

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:36 27.september 2023.

    Ima prav,polovica jih ne zna pravilno voziti,so arogantni brez vozniške kulture ali spoštovanja do drugih.da bi komu dal prednost bog ne daj,se raje ustreli

  • BenX 09:26 27.september 2023.

    Bratuškova in Leban ste oba nekje na isti "strokovni" valovni dolžini... Teoretika, ki pa z realnostjo nekako ne funkcionira najboljše.

  • SlavkoKrizman 08:23 27.september 2023.

    Vsi normalni se vključijo v desni pas takoj, ko je mogoče....prepotentneži pa, ko jim zmanjka ceste...in taisti so si izmislili pravilo zadrge, da bodo lahko še naprej prepotentni...

    • miha3 08:30 27.september 2023.

      Ne, Slavko, nimaš prav. Voziti je treba do KONCA voznega pasu, naj bo to desni ali levi, torej DO delovne zapore. Takšna so pravila, šele nato se začne izvajati 'veriga'. Če se bo ves promet že 1 kilometer pred zaporo ...prikaži več zvrstil na en pas, se bo ustvaril zastoj. Tako da niso prepotentni tisti, ki vozijo do konca, ampak samo poznajo pravila, ki jih vsi več kot očitno ne.

    • Fredi Zabukovnik 08:47 27.september 2023.

      Slavko, Vas razumem. V praksi je res bolje, če se vključiš čimprej, ker zadrga pri nas ne deluje - čeprav je hitrejša. Če pa je zoožitev narejena tako kot se zagre, pa, če na koncu stoji policija in kasira, pa ...prikaži več je zadrga dokazano najhitrejši način. Je pri nas še kar nekaj tega - dva počasna pasova sta hitrejša od enega hitrega, počasen dvosmerni je hitrejši od enosmernega, počasna zvezna vožnja je hitrejša od pulzirajoče. V praksi pa to vedno zje** voznik, ki red podre. (kje je že policija?)

    • endrug 10:37 27.september 2023.

      Zaradi tebi podobnih pa so zastoji. Kjer deluje princip zadrge in nevrivanja, prehitevanja po desni, promet poteka hitreje.

    • SlavkoKrizman 13:20 27.september 2023.

      Ja, predvsem, ko je cca 50 metrov do zapore in še vedno tiščijo prav do zadnjega mm ceste in potem prepotentno brez pogledat zapeljejo na desni pas...in ti še sredinec kažejo, ker se jim nisi umaknil vsaj 25 metrov bolj ...prikaži več v desna, da ONI lahko peljejo naprej nemoteno....da zadrga deluje.....zelo

    • Tadej Jezek 14:34 27.september 2023.

      Slavko pojma nimaš

    • Tadej Jezek 15:36 27.september 2023.

      https://fb.watch/njVFntDn7N/

    • Tadej Jezek 15:38 27.september 2023.

      https://www.facebook.com/ecpp.si/videos/1066696207908144/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v

    • BenX 17:25 27.september 2023.

      Slavko Slavko, zdaj pa streljaš bedarije da se kar kadi...

    • SlavkoKrizman 08:42 28.september 2023.

      @tadej jezek lep video....sem videl zadnjič v praksi po lj obvoznici kako deluje...točno tako, kot sem napisal...mala luknja pa bi takoj šli vsi iz leve v desen pas...pa še sredinec mi je pokazal, ker NJEGA (5 avtomobil, ki se je ...prikaži več želel vključiti) nisem spustil noter...na tak način zadrga nebo delovala...pa lahko tukaj pametujete kolikor želite...

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 09:13 27.september 2023.

    Saj šivilja skozi prosi za malo potrpežljivosti. On pa ni potrepezljiva. Njen avto ima modre lučke jih prižge in ima absolutno prednost

  • sam1 08:56 27.september 2023.

    Ona ima vedno prav,čeprav brez plonk listka ne zmore skupaj spraviti niti enega samega pametnega stavka. Zna le-mi bomo,mi zmoremo,mi smo bla bla bla....

  • Fredi34 09:04 27.september 2023.

    Kobila, če ti reče dober dan, moraš pogledat na uro če je res dan. Ona je politčni Cimerotič. Škoda vsakega članka in ene besede za njo. Če pa kdo nasede njenim besedam, pa priporočam... saj veste kero ustanovo.

  • samo.jst 09:02 27.september 2023.

    Delno se z ga.Bratušek strinjam. Včeraj zgodaj popoldne zastoj na S-V Lj obvoznici, kljub temu da so bila dela oz. je bil zaprt le odstavni pas... zakaj? Odstavni pas in rahlo znižanje omejitve hitrosti ne bi smelo vplivati na pretočnost, ...prikaži več saj oba vozna pasova sta bila odprta in takoj po območju gradbišča ni bilo več zastoja! Gre se le za šalabajzarsko vedenje določenih voznikov, ki so nekakšna mešanica nestrpnih dirkačev, ki vsem rinejo v rit in pa FB novinarjev.

  • Levokrilo99 12:49 27.september 2023.

    Težke tovarnjake spraviti z avtocest pa je problem rešen.

    • Majazmaja 17:25 27.september 2023.

      Na vlak baje ne gre, ker proge ne bi prenesle take teže ... Da k0zlaš ...

  • Fredi Zabukovnik 08:42 27.september 2023.

    g. Leban - se strinjam - kultura vožnje je nizka, znanje je treba osveževati, ampak: našteto velja do do določene gostote prometa (in kdo je pooblaščen za nadzor tega?). Tovornjaki varnostne razdalje ne držijo, pa je predpisana. Kdo razen državnih ...prikaži več organov naj bi izvajal nadzor in "vzgajal" voznike z ustreznimi "motivacijami"? Kdo razen države naj bi uzakonil dodatna izobraževanja za starejše voznike? (Tako pa še vedno buzerirajo z vzvratnim bočnim parkiranjem, ne trenirajo pa vključevanja na AC)

  • Hasan 08:55 27.september 2023.

    Logično Golobova vlada ni nič kriva za vse so krivi državljani.

  • Avatar pantani
    pantani 09:27 27.september 2023.

    Se kar strinjam z njo. Kaj in kdo vse danes vozi po cesti, je še sreča,da nimamo več nesreč in zastojev. Vsak drugi gleda v telefon,eni izsiljujeo,drugi se spet vlečejo kot megla po cesti...!!! Premalo pozornosti pa je na voznikih ...prikaži več kombijev, ki so agresivni in zelo nestrpni, poleg tovornjakarjev!!!

  • Avatar Suli
    Suli 16:01 27.september 2023.

    Ali je etično, da mi oseba, ki si je kupila ministrski stolček očita, da sem neodgovoren voznik🤔

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 11:57 27.september 2023.

    Ok, kultura slovenskega voznika je na nuli, za to ni kriva ministrica, a kljub temu mislim, da bi bilo Bratuškovo potrebno odstraniti iz slovenske politike. Fotograf pa jo je ujel v avtu kok kakšno hudo divo, ki beži pred paparazzi. Ha ha ha

    • Fredi Zabukovnik 12:01 27.september 2023.

      Hmja, v bistvu je, ker je ministrica. (in vsi ostali v vladi tudi, seveda!) Aktivno bi morala zagovarjati dejanja, ideje, predloge, ki bi stanje izboljševali - od podrejenih zahtevati konkretne predloge in načrte in nove cilje, ki vodijo proti rešitvi ...prikaži več ... ... izjava, da bi bilo manj prometa, če se ne bi toliko vozili (ker to je v bistvu izjava, da smo vozniki krivi za gnečo) pa je ... ... smešna, ampak točna. (tega ji potem res ne moremo očitati :-)

  • jazalen 10:54 27.september 2023.

    bolj fukjene osebe ne moreš srečati, kakor je ona.

  • Levokrilo99 13:00 27.september 2023.

    In niso samo problem avtoceste.Sploh reginalne ceste so iz leta v leto v slabšem stanju ker je njihova obnova popolnoma zastala!!!

  • Toma 13:44 27.september 2023.

    Sem šel danes na oglede v LJ. Bilo je boljše od pričakovanj. Strogo sem se levega pasu, ker na desnem kamionarji ubijajo in bil hitrejši od tistega, ki je stalno menjal pasova.

  • Avatar Leon
    Leon 13:48 27.september 2023.

    SDS bo rešil prometni kolaps ...na Marsu ! Kreteni so bili v vladi tri krat in ničesar spremenili na bolje . Varnostna razdalja je prav gotovo eden izmed glavnih vzrokov za zastoje . Glavni vzrok je KULTURA VOZNIKOV !

  • Avatar MK_KING
    MK_KING 09:24 27.september 2023.

    tega fukin kretena iz videa novinarke bi komot prijavili policiji. Kranjčani so znani, da ne znajo vozit.

    • Idioti 12:35 27.september 2023.

      Da nisi ti to sam in ne kamionar ?

    • Avatar MK_KING
      MK_KING 15:06 27.september 2023.

      nisem. da bi bil kranjčan bi se verjetno fental

  • pepca 11:50 27.september 2023.

    Kdaj se bo ga. Bratušek vozila v slćbo z avtobusom ali vlakom - to bi res rada videla.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.