Slovenija
19 ogledov

Bratuškova pristala na trdnih tleh

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • privat 13:26 08.julij 2013.

    kot da bratuškova sme spreminjati in se utikati v tako močno politično motivacijo uničiti malega človeka in posledično vse vrednote ene demokratične države?? cilj je uničiti demokracijo in ustoličiti kralje in druge bogate ljudi!

  • mph 10:37 08.julij 2013.

    Pri vseh anketah je že dolgo jasno, da imajo izključno namen USTVARJANJA javnega mnenja, ne pa MERJENJA, kakor bi moralo biti. Zato me te politične ankete zanimajo vsaj toliko kot horoskopi.

  • Darko 11:11 08.julij 2013.

    Primer ustvarjanja lažnega javnega mnenjaTRS Matjaž Hanžek, Zares Pavel Gantar, ki na volitvah dosežeta 0,7% glasov.Kdo je tukaj nor, anketarji adijo na volitvah. Kdo vas plačuje?

  • dragec 11:22 08.julij 2013.

    darkec, kdo koga plačuje?. kaj če tebe plačuje stranka SDS???

  • alfredo 11:35 08.julij 2013.

    Danes je na Primorskem, se bodo spet slinili okrog nje. Banda jedna...

  • vladek 11:54 08.julij 2013.

    Ni mi jasno,kako lahko še daste glas za PS(solatarje) a ne vidite kaj nam delajo.Slovenci smo res slepi.

  • Darko 12:10 08.julij 2013.

    Izrazim svoje mnenje, če mi ti seveda še dovoliš

  • mph 12:24 08.julij 2013.

    Raje okrog nje, kot okrog pleše vašega firerja ... banda jedna ... :-))

  • dragec 12:46 08.julij 2013.

    Vidimo, vidimo kas so nam delalo SDSovci in plešasti dedi - ati z usiljenim ZUJFOm.

  • alfredo 13:37 08.julij 2013.

    Kdaj nas bo spet Niko Toš s svojim Politbarometrom nasmejal? Ne verjame mu več niti Danilo Türk press

  • JellyFish 14:52 08.julij 2013.

    No vsaj nekdo, ki uporablja možgane.:) lepo da smo še takšni.:D

  • Veteran 18:36 08.julij 2013.

    Ne vem kdo še glasuje za SDS saj to je totalno nedemokratična in neprespektivna stranka in da ne bo pomote druge niso nič boljše!

  • mph 13:06 08.julij 2013.

    Sem hotel ravno napisat, v primerjavi s firerjem je Bratuškova prava svetnica, s krogcem nad glavo. SD me kljub spremembam sploh ne prepriča več, TRS se nikjer več ne pojavlja, bi se kljub izključevanju in igricam morali truditi, da se ...prikaži več kje kaj napiše o njih, ... in kaj naj ostane enemu normalnemu Slovencu za volit in kar lahko porazi to črno nesnago kot PS?

  • ennanova 16:08 08.julij 2013.

    Še vedno ista jajca o izbrisanihZanimivo je, kako znamo Slovenci, ki kar naprej bentimo čez svoje vladarje, nadrejene in sodelavce, kakšni razbojniki da so, biti tem istim ljudem skrajno vdani in naklonjeni, kadar smo del njihove tolpe, žrtev pa ...prikaži več je nekdo tretji …http://za-misli.si/kolumne/gregor-hrovatin/1076-se-vedno-ista-jajca-o-izbrisanih

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.