Slovenija
3776 ogledov

Bratuškova trdi, da o tem še niso govorili

Komentarjev 39
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 15:28 08.junij 2023.

    Šivilja naj si ogleda, kar izkušnje drugih govorijo.. od 20.07 min dalje..Dovolj je interesnih špekulacij na račun davkoplačevalcev.. https://youtu.be/BxHS06UAB2o

  • 4c6cfe4fc7e22c0da661424350902bc28121c881 16:56 08.junij 2023.

    Samo da te spomnim Bratušek: nismo te izvolili, na volitvah smo ti rekli NE!!! Vrgli smo te iz parlamenta, na demokratičen način. Tudi zato, ker nisi sposobna za poslanko, seveda si še manj za ministrico za infrastrukturo. Odstopi!

    • Avatar Delavec93
      Delavec93 16:59 08.junij 2023.

      Bo odstopila, tako kot je odstopil Hojs :) LOL

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 18:49 08.junij 2023.

      Bonifacij vse ti dam prav razen za njen odstop ne. Zakaj bi odstopila, predsednik vlade ji je ponudil Ministrski stolček, nezaupanica ji ni bila izdana, torej zakaj bi odstopila. Da nima nekih visokih moralnih načel pa itak vemo.

    • Svobodnež 19:02 08.junij 2023.

      Bonifacij, moral si boš malce razširiti obzorja in se podučiti, koga se voli na volitvah in koga se imenuje. Težko pa verjamem, da si ti oseba, ki bi odločala, kdo sme opravljati kakšno funkcijo in kdo ne. Da se razumemo: ...prikaži več gledal sem fijasko Alenke Bratušek, ko se je hotela preriniti v Bruselj za komisarko in je gladko pogorela. Vendar predsednik vlade ima vso pravico, da si izbere ekipo, ki ji bo lahko zaupal. Ne ti in ne jaz in nama podobni ne morejo kar tako nekoga odstavljati.

    • 4c6cfe4fc7e22c0da661424350902bc28121c881 19:29 08.junij 2023.

      Svobodnež-z veseljem se ti pritisnil minus, ker si pokroviteljski in omaluvažujoč v svojem komentarju. Meni boš širil obzorja? Ne poznaš me, zato ne dajaj sodb o meni. Nikogar nisem odstavljal, sem pa kot državljan in volilvec preko tega portala pozval ...prikaži več Bratuškovo k odstopu. To je moja pravica. In izražam svpja stališča. Ti pa se ne ukvarjaj z mano.

    • LudvikK. 20:13 08.junij 2023.

      Delavec, Hojs je bil izvoljen. Delavec, a so ti všeč visoki davki? Ti bedak z nickom po stranki:) in priseljenka pa nehajta branit to najbolj pokvarjeno žensko v slo. Ni bila izvoljena že večkrat pa vseeno ves čas sili na ...prikaži več politične funkcije. Komaj je čakala da je umrl njen poslanec da je lahko prevzela poslansko mesto. Edina je direkto ukradla milijardo drzavljanom.

  • jjjaaannneeezzz 21:43 08.junij 2023.

    Alenka je čisto v redu. Boljśa od kakšnih drugih napihnjencev, ki vas bolje obračajo.

    • norigolobizem 22:59 08.junij 2023.

      pel si jo dam pa bosta šivala..

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 23:37 08.junij 2023.

      Šivala je deklica zvezdo, zvezdo rdečo kot kri in zraven si pela je pesmi, pesmi svobodnih ljudi... To obvlada, vse ostala, česar se loti, je pa izven njene branže.

    • jjjaaannneeezzz 07:49 09.junij 2023.

      Če kdo zna več od nje, pa naj bo minister. Sama polna usta nepotrebnih zbadljivih komentarjev so vas.

    • norigolobizem 08:10 09.junij 2023.

      jjjaaannneeezzz..sej noče jit dokler ne bo zhebala cele slovenije..

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 19:04 08.junij 2023.

    Jao, katera banana republika sredi EU smo mi, da kljub subvencijam ne moremo dobiti par letalskih povezav s svetom. Hm, ja, mi in Belorusi.

    • LudvikK. 20:14 08.junij 2023.

      Hm ja, mi in belorusi imamo skrajno levo vlado.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 20:26 08.junij 2023.

      Jao bože LudvikK. pa kaj ti razmišljaš!? Ker se v desno nagibaš, daj povej, kam smo pa lahko leteli pod desno taktirko? V domove ob fucking 21ih zvečer smo bili v stanovanja zaprti, zato ne seri tega tvojega desničarskega sranja ...prikaži več ali pa to počni na desnih trobilih.

    • LudvikK. 20:32 08.junij 2023.

      Haha, a vseh drugih 8 milijard je pa prosto letelo po celem Vesolju ne samo okoli Zemlje? Se zavedaš kaka fucking zabita kura si?

    • LudvikK. 20:33 08.junij 2023.

      In kokoš, kokodak, kdo je pa prodal fucking Adrio? Še ena kura Bratušek je sprejela odločitev o prodaji, prodala jo je pa levakarska Serarjeva vlada.

    • LudvikK. 20:34 08.junij 2023.

      Zdaj pa pojdi še svojemu možeku kokodakat kura zabita.

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 22:45 08.junij 2023.

      ludvigg adria je bla tako ali tako izgubljena, ker so jo uničili šoferji in kelnarce z klavzulami v kolektivnih pogodbah, samo za primerjavo leta 2011 je šofer pri adrii za 65 ur letenja na mesec domov odnesel cca. 20 jurjev, ...prikaži več odvisno od stopnje na hirearhični lestvici in komu si lezel v anus. To ti lahko potrdi tudi nova predsednica države ,ki je iz istih vod uspaha!!

  • Avatar Garancija
    Garancija 07:12 09.junij 2023.

    Zgleda ko si enkrat “posvečen“,ti živ bog ne more nič,pa tut če vse zaje..š

  • Avatar Garancija
    Garancija 07:11 09.junij 2023.

    A še zmeraj pravi ,da ne rabi mani,ampak tajm,ampak tajma zmanjkuje,denarja pa tut

  • ana77 07:10 09.junij 2023.

    Kača pokvarjena in tatica.

  • Avatar Garancija
    Garancija 07:15 09.junij 2023.

    Še to me zanima,kdaj se bo “začasni“ DDV zmanjšal na 20%?

  • sam1 15:29 08.junij 2023.

    Sedaj,ko so ji nalili čistega vina,se šivilja izmotava iz situacije,ki bi nas pahnila v ogromne izgube in je produkt njenega zelnika.......

  • Soljatar 16:47 08.junij 2023.

    telebajska Bratušek naj gre rajš na njivo krompir pobirat, bo vsaj kej koristi od nje mogoče, ne pa da državi povzroča škodo in sramoto....jao jao, kakšno sranje od vlade, tega svet res še ni vidu...

    • SlavkoKrizman 18:33 08.junij 2023.

      https://socialnidemokrati.si/10-100/ smo videli že marsikaj...slabšega in boljšega...tvoji desni ekstremisti niso nič boljši/slabši, kot trenuten drek na vladi....

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 19:10 08.junij 2023.

    A ta ženska živi v navideznem svetu? Naj jo nekdo zbudi v realnost.

  • jakec42 19:02 08.junij 2023.

    Zberemo nekaj denarja in ji kupimo avionček,da se bo z njim igrala,namesto z našim denarjem!!!

  • andrej084 19:41 08.junij 2023.

    Alenka, pusti avione pri miru, ne vpletaj se v zadeve, ki jih ne razumeš. Poskrbi raje za upokojence, da bodo dobili tisto, kar jim po zakonu pripada. Aja, ne smeš, si stranko prodala.

  • Pohujšanje 18:13 08.junij 2023.

    Najbolje bo in tudi najceneje, da si Bratovškova montira krila in leta okoli kot kokoš in bomo imeli novo letalsko družbo. Dovolj imamo njenih delitanskih odločitev, samo škodo dela državi in zapravlja davkoplačevalski denar. Kje bo dobila zasebnega vlagatelja za ...prikaži več novo propadlo letalsko družbo. Zopet bo metala davkoplačevalski denar skozi okno. Referendum!!!!!

    • Svobodnež 18:52 08.junij 2023.

      Kaj pa pomeni "delitanska" odločitev? Raje uporabljaj besede, ki jih poznaš in razumeš, da se ne boš smešil.

    • andrej084 19:44 08.junij 2023.

      Diletant..... nesposobnež, dela se loti nestrokovno, nepravilno, gre po napačni poti,... verjetno je bilo to mišljeno...

  • Avatar Jud_Süß
    Jud_Süß 19:44 08.junij 2023.

    Zakaj smo mi sploh šli spreminjat sistem in delat svojo državo, če je edino, česar smo sposobni, to, da vse razjebemo? Včasih smo se delal norca iz zamorcev, ki so po tem, ko so nagnali belce in vse razjebal, da ...prikaži več imajo slogan "one leader, one nation, one railway station". No, mi niti tega vec nimamo, če malo karikiram. Celo Zimbabwe ima svojega letalskega prevoznika. Mi pa ne. Evo, še zamorci se nam lohk režijo. Pizda smo mi ene budale. Mi nikol ne bi smel met svoje države. Nismo spisobni zanjo.

    • LudvikK. 20:37 08.junij 2023.

      Ne morem da ti ne bi odpisal. Navdušuješ se nad levaki, jih voliš, zdaj ti pa ni ok. Ne vem kolk si star, po pisanju pa sklepam, da ne veš kako je bilo v jugi. Pojdi na izlet v Srbijo, ...prikaži več Bosno, Šiptarijo... In dol istani.

    • Avatar Jud_Süß
      Jud_Süß 21:31 08.junij 2023.

      Dovolj sem star, da vem kako je blo v jugi. Vem da smo mel SVOJE letališče, SVOJEGA letalskega prevoznika, SVOJO tovarno cukra in SVOJE gospidarstvo,kar ga je blo. V kapitalistični Suvereniji smo vecino tega prodal tujcem, kar nismo smo pa ...prikaži več razjebal. Postali smo kolonija EU in celo NDH. Še celo ozemeljsko smo se uspeli zmanjsati. Če je to zate dosezek, si večja budala, kot sem mislil. In ne pozabi. Tudi jj sodeloval pri tem. V preteklih 30+ letih je vladal 7 let, pol leta je bil v Bajukovi vladi

    • Avatar Jud_Süß
      Jud_Süß 21:33 08.junij 2023.

      ..in še 2 leti je bilo Demosove vlade. Tako da ne mi solit pameti. VSI po vrsti so uničevali drzavo, pikčasti in progasti. Samo tebi to ne bo nikoli jasno, ker si slep od pristranskosti.

    • Avatar Jud_Süß
      Jud_Süß 21:40 08.junij 2023.

      Aja. Leta 04 sem celo volil jj ker sem imel poln qurac samopašne LDS. Žal je jj takrat dokazal, da je popolnoma nor. Zato tega nisem vec ponovil. Toliko o voljenju levakov

  • norigolobizem 20:35 08.junij 2023.

    ta bo že 5 ič ..zjebala vse..kuzla

  • Štefan Semeniti 00:12 09.junij 2023.

    a to je tista, ki je *začasno* dvignila DDV? ja, njej gre zaupati ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.