Svet
14 ogledov

Bratuškovi podpredsedniško mesto

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bfilipe 12:31 10.september 2014.

    ..ne da se heca, tipu/tipici se je totalno pomutilo..

  • radsemastimzmesom 15:17 10.september 2014.

    Me zanima, če ženska sploh zna v angleščini povedat besedo energetika, kako pa bo lahko sploh odločala o teh zadevah, če ne pozna vede niti najbolj površinsko kolikor je mogoče.

  • spenjac 19:18 10.september 2014.

    Provni ime delno prav - imeli smo Potočnika, pa mi lahko kdo našteje 3 koristne stvari, ki jih je naredil za Slo? V ostalem nima prav, ženska je nesposobna. Ampak, kaj naj, za članstvo v Natu smo dali LEK, za ...prikaži več njeno pozicijo pa Helios in Aerodrom - ni blo poceni.

  • Žvižgač 22:43 10.september 2014.

    Se mi zdi da se bo pocenila nafta, elektrika in plin.Zdi se mi tudi, da bo Golubič pri tej potezi evropskega alkoholiziranega predsednika največ prihranil, pardon zaslužil. Po moje bo z asistencami presegel njeno plačo predsej prej kot v njenem mandatu.

  • c1305166 12:26 10.september 2014.

    A se ti mal hecaš?

  • Bedanc 16:02 10.september 2014.

    " ... podpredsednica, pristojna za energetsko unijo." Hmm, pa zna mogoče sama zamenjati svetilko (žarnico)?

  • Johan Spohan 18:08 10.september 2014.

    A jo je Jungfer, pardon Juncker že sprobal, da je res ta prava podpredsednica.

  • alfagirl 19:11 10.september 2014.

    Čeprav je skoraj nemogoče želim, da to komolčarko Cerar odpokliče.

  • provni 09:24 10.september 2014.

    EU bo imela eno boljših komisark, ki bo tudi pod predsednica komisije. Koliko bo lahko naredila tudi za Slovenijo pa bomo videli. Do zdaj, skoraj nismo vedeli za komisarja, da bi kaj naredil.

  • Izudin 18:52 10.september 2014.

    Tudi meni ni simpatična, je pa naša in upam, da bo lahko naredila kaj dobrega za Slovenijo. Ampak nekateri bi celo raje, da bi resor dobil nekdo od ostalih članic unije, kot Bratuškova. Očitno pa je, da JJ obračajo hrbet ...prikaži več celo (bivši) evropski kolegi. Bi se moral vprašat zakaj?! Kriminalcev pač nikjer ne marajo. Janša je marsikje prekoračil mejo. Pa ne bom zdaj o preprodaji orožja na jug. Tudi preveč odkrito simpatiziranje z domačimi izdajalci mu je škodilo. Če bi bil dovolj bister, bi se distanciral od takšnih zadev. Sam pa dobro ve, da je kriv in da tudi z morebitno pritožbo na Evropsko sodišče ne bo uspel. Zdaj pa joka, kako da trpijo tvoji doma. Ko je njegova vlada sprejela zakon o uklonilnem zaporu, zaradi katerega so v zapor hodili ljudje z roba, ker niso imeli sredstev za plačilo denarnih kazni zaradi manjših prekrškov, a takrat pa ni pomislil na uboge družine. Njegova je vsaj eksistenčno preskrbljena, tudi z denarjem neznanega izvora.

  • Johan Spohan 20:41 10.september 2014.

    Pa naj pride v arest še brat Rajko da bo družina skupaj. Ima tudi precej masla na glavi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.