Zdravje
11656 ogledov

Brecelj: "Govorjenje o reformi zdravstva je bedarija"

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • a3479c8857678e87df3c796b6335aa01be0c1022 09:10 23.december 2023.

    Če ima Brecelj rešitev, naj pa on prevzame MZ. In če ga bodo pri doseganju ciljev ovirali, naj te ljudi imenuje z imeni in priimki. Potem bo narod vedel, s kom je treba okrasiti kandelabre. Ne pa tako kot Gantar ...prikaži več ali Borat, ki sta gobezdala o stricih iz ozadja in lobijih, imenovala pa ne. Onadva sta zato prva kandidata za okrasek na kandelabrih.

  • jezero 10:01 23.december 2023.

    Zdravstvena elita samo ruši vlado. Zdravstvo ji ni mar, denar v zdravvstvu ji pa zelo diši.

  • Avatar mahatma2
    mahatma2 10:08 23.december 2023.

    S spoštovanjem do doktor Breclja kot zdravnika . Toda kot človek , ki vseskozi kritizira ministrstvo za zdravje in s tem vlado pa prikaže samega sebe kot navadnega mešalca megle in nič drugega. Prav če že kritizira , toda potem ...prikaži večtem pa naj tudi nekaj naredi, toda minister ne bo nikoli , ker dobro ve , da je vsaj zadnjih 30 let samostojne Slovenije vsak minister za zdravje bil z zdravstvom enako bitko kot Don Kihot z mlini na veter.

    • Ender3 12:57 23.december 2023.

      👍 kritika je odraz njegove strokovne nemoči s katero se ukvarja kot onkolog..Kirurška terapija rakavih bolnikov je zgolj fikcija, ker jim namesto za/zdravljenja nudijo zgolj invalidnost..

  • Kondor 13:50 23.december 2023.

    Ne pametuj in ne filozofiraj. Te svoje besede spravi v dejanje in potem boš kredibilen in nekaj veljal. Do ta krat pa samo veliko prazno gobcanje na račun drugih brez vsake koristi.

    • Ender3 15:24 23.december 2023.

      lapolartizem !

    • Grof 06:41 24.december 2023.

      Postal je obraz leta, samo še o.. gumico na glavo, pa bo …

  • Ender3 13:00 23.december 2023.

    Bedarija je govoriti o reformi zdravstva, če je interes zaposlenih v zdravstvu ohraniti svoje privilegije in status quo..

  • rd2dmk2 10:03 23.december 2023.

    vam povem kako se rešimo problema zdravstva. vsakemu državljanu damo možnost proste izbire zdravljenja in mu to plačamo iz blagajne. pa magari če gre k vraču v Kongo. potem pa naj tile naši bogovi v belem zdravijo če hočejo čebelice. ...prikaži več tako pa nas imajo v šahu, kajti vsak, ki jim le malo zažuga dobi pod nos dobi:" sam čaki ko prideš do nas". in jih rabimo vedno in povsod, pa magari za dovoljenje za službo al avto. ko jih ne bomo rabili pod mus, bomo pa tud lahko jih zagrabil za vrat in jajca.

    • optimist11 14:47 23.december 2023.

      Saj že sedaj lahko greš ven , če nisi obdelan v roku. To ti napišejo na poslan termin, da se zaščitijo pred tožbo.

    • rd2dmk2 15:40 23.december 2023.

      no optimist, ne vem al grem lahko za pregled za službo v tujino, al pa za avto,

    • optimist11 15:30 24.december 2023.

      Glede na to, da je bila tema o zdravstvu sem mislil , da sem dovolj jasen. Se opravičujem, moja stara napaka , da precenjujem ljudi.

    • rd2dmk2 19:00 24.december 2023.

      no ne vem kaj je narobe, menda grem k zdravniku medecine dela, ko se zaposljujem in ko si skušam uredit dovoljenje za podaljšanje vozniškega izpita. nevem kako bi opravil ta dva pregleda če bi javno udrihal po zdravniškem cehu. no ...prikaži več sedaj sem se spomnil še enga primera glede bolniške in invalidske. tisto o odhodu v tujino mi je pa poznano, samo menda je tudi malo problema, ker ti mora ZZZS vrniti sredstva, pa so spet neki bogovi v belem, ki ugotavljajo kakšen je bi razlog zdravljenja v tujini.

  • Avatar Novak82
    Novak82 13:37 23.december 2023.

    Začeti bi morali s tem, da bi vsak novo-diplomiran doktor podpisal pogodbo z državo, za najmanj 10 let in to za "osnovno" plačo, ker je dobil študij brezplačno.

    • miro8 14:26 23.december 2023.

      Novak, ti si idiot.

    • timja 16:21 23.december 2023.

      novak, ti mi povej kaj je v ljubljani brezplačno, če si iz periferije???stanovanje?hrana?knjige?pot v ljubljano?ka je zate tisto brezplačno? v avstriji so stroški šolanja identični in nihče ne govori o teh brezsmislih....

    • dare326 14:23 29.december 2023.

      Tvojo idejo so že zdavnaj uresničili komiji z nizkimi plačami.

  • Kmodri 12:19 23.december 2023.

    Strban je človek na mestu. Ga poznam.

  • vzev 13:32 23.december 2023.

    Problem zdravstva je, da je javni sektor, kjer se pač vse delal minimum od minimuma. Dejansko bi bilo bolje, da se zdravstvo čim bolj privatizira. Že sedaj pacienti tako ali tako hodijo na preglede v privatne klinike, ki so v ...prikaži več veliki večini precej boljše od javnih ustanov, pa še bolj se potrudijo.

  • optimist11 14:50 23.december 2023.

    Zakaj se ne postavi na stran Klokočovnika, ki bi v Celju izvedel 130 operacij srca , če bi mu jih omogočili.

  • andrej084 12:37 23.december 2023.

    Sistem v zdravstvu se ni spremenil, enak še iz Titovih časov. Namesto da bi napotnice, izvide in ostalo papirologijo urejali in pošiljali zdravniki, mora bolan človek vse to urejati sam. Sistem je potrebno spremeniti tako, da bo imel vsak človek ...prikaži veček pravico sam odločati, kam bo vplačeval zdravstveni prispevek. Ne pa tako kot sedaj, ko futramo mastodonda ZZZS, ki ⅓ denarja porabi za svoj obstoj. Vsaj 3 do 4 zavaroavalnice, uvesti konkurenco, pa se bodo tudi vrste skrajšale. Predvsem pa Kebra stran.

    • Ender3 13:17 23.december 2023.

      Hrvatski minister Beroš se hvali, kako so učinkovito zmanjšali čakalne dobe, ko so pritisnili na učinkovitost dela v javnem zdravstvu. Manapulacija s številkami navadno ne pokaže realnosti stanja..

  • borut08 10:41 23.december 2023.

    So pa zato vsi tiho in sodelujejo,ko država zlorablja med drugim zdravstvo zoper mene(verjetno še zoper koga),da bi me tako utišali,ustrahovali,izsiljevali,pogojevali in imeli v oblasti in na ukaz.Tako so mi namerno v UKCL z zavlačevanje biopsije in zdravljenjem te več ...prikaži več kot 2 keti povzročili odpoved transplantirane ledvice.Vzporedno je država zlorabila še psihiatrijo,da me prikaže kot neveredostojnega govorca oz.pričevalca.Glej moj Facebook Instagram Borut Zabret.

    • Ender3 15:29 23.december 2023.

      Borut tvojo žalotno zgodbo in izkušnjo na forumu poznamo. Nihče ti tukaj ne more več pomagati tudi, če bi dobil primerno odškodnino ne bi odtehtalo tvoj izgubljen organ..Neodgovornost in diletantizem naredi največ škode prav v zdravstvu..In čez zdravnika žal, ni sodnika.

    • borut08 13:10 07.januar 2024.

      Daj nehajte s to hinavščino.Seveda bi me rada država in družba utisala ter,da preneham z resnico in svinjarijo,ki mi jo država/družba počne in zlorabami institucij na dan.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.