Slovenija /slovenija/crna-kronika
25 ogledov

Brez vozniške in še pijana

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 11:20 22.april 2014.

    Sorry, ampak ta predpis je pa butast. Če nekomu posodiš avto, ko je še trezen, potem nisi mogel vedeti, da se bo napil. Še huje pa je, če npr. ženin avto vozi pijani mož. Potem bo glede na tak predpis ...prikaži več kazen davkratna glede na isto situacijo, ko je lastnik vozila mož. Zanima me tudi, kaj se zgodi s službenimi vozili. A zdaj bo po novem še delodajalec kaznovan, če se ga delavec napije???

  • depresija 11:12 22.april 2014.

    Je res! Ker iz prometa izločit taka dva gospoda za volanom je pa res bolano. Sej sta bila samo rahlo okajena.. Prvi sicer še brez izpita, vozil neregistrirna jajca, na katerem so bile nameščene druge registrske tablice, drugi je pa ...prikaži več povzročil prometno nesrečo z materialno škodo. Mislim, če je to za ustavit in zasežt avto pa tut ne vem. Mogoče, če bi koga povozila. #sarkazem #tutMaresemuvzetizpit

  • maresem 10:59 22.april 2014.

    Res ste budale policajske.

  • maresem 11:26 22.april 2014.

    Nisi me razumel. Moj protest se nanaša na kaznovanje tistega, ki posodi vozilo. Se pravi ti posodiš vozilo nekomu, ki nima izpita in boš ti plačal kazen. Prav... zaradi mene kar plačuj.

  • allstarr111 11:32 22.april 2014.

    Kako veš da nima vozniške ?

  • allstarr111 11:32 22.april 2014.

    Ko bi le bili tako striktni ko se gre za pomoč pri kraji državnega denarja !!

  • Bizgec 11:43 22.april 2014.

    Ti boš plačal kazen, ker si vozilo posodil nekomu, ki nima veljavnega vozniškega dovoljenja. Voznik bo pa plačal kazen za vožnjo brez vozniškega dovoljenja.

  • Izudin 12:33 22.april 2014.

    Zakoni so butalski in prirejeni k temu, da lahko policisti ropajo državljane. Policijska država pač, pa so govorili, da smo včasih živeli v totalitarizmu.

  • bluesky 13:17 22.april 2014.

    "Tisti, ki da motorno vozilo v uporabo komu, ki ne sme voziti vozila, se namreč oglobi s 500 evri".ssKaj je to za butast stavek? Vsaj da bi pisalo "Tistega, ki......, se oglobi...." Pa še to ni pravilno.

  • frogstomp 11:40 22.april 2014.

    zakon je kot mnogo drugih pri nas bedast... sam sem bil v situaciji, ko posojeno vozilo ni bilo vrnjeno na dogovorjen datum... oseba pa se ni javljala na klice... še huje pa je to, da ko primer prijaviš kranjski policiji ...prikaži več in želiš priti čimprej do svojega vozila, pa ti rečejo "pejd na BBR pa si plači mišico pa izterjite.. mi lahk damo na sodišče, samo to se bo zavleklo.."

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.