Slovenija
5763 ogledov

Brglez: "Vrgli so me iz stranke"

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 21:55 26.junij 2018.

    No, to je pa še en žebelj v krsto stranke SMC, ki jo je Cerar spravil v nezavidljivo situacijo!

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 21:59 26.junij 2018.

      Ne piši bedarij!! Cerar je ustanovil SMC in jo uspel obdržati v parlamentu za razliko od Golobiča in Viranta!!

    • mph 22:17 26.junij 2018.

      Cerarja so ustvarili drugi, negovali nejegov image krepostnega, omikanega, ... legalista. Ljudje siti desne in leve so nasedli na polno in dobili izjemnega trojanskega konja. Mene ni nikoli prepričal, ne na začetku ne sedaj. Ti pa si omega malce izračunaj ...prikaži več koliko je izgubil v tem času kar ti mora dovolj povedati koliko je naredil za Slovenijo. Mene še čudi, da je dobil sploh tako dosti glasov. Verjetno bi še več šarec, če ga ne bi družno blatili na vseh koncih.

    • Janez_53 23:46 26.junij 2018.

      Omega_v6, ne pišem nikakršnih bedarij. Bil sem Cerarjev pristaš, tudi volil sem njegovo stranko, ko se je pojavila, vendar ko sem videl, da nima rešitev za posamezne reforme, da ne zna izbrati pravih ministrov, ki bi zmogli pripraviti pametne in ...prikaži več nujne reforme in ko sem videl, da je slogan "moralnost in etičnost" v resnici farsa, sem ugotovil, da sem volil narobe. Veliki lopovi so še vedno zaščiteni, ker se kazenska zakonodaja ni izboljšala. Vse to so volilci pač krepko kaznovali.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 09:51 27.junij 2018.

      Janez_53 Se strinjam! In sedaj si volil Šarca in ko boš čez kako leto izvedel,da so nesposobni in,da ne znajo drugega kot obljublat takrat bo zdravstvo že na dnu in nobene prepotrebne reforme ne bo bodo prav ti LOPOVI čez ...prikaži večz 4 leta zopet našli nek "novi obraz-rešitelja" in ti in tebi podobni ga boste zopet volili in vse tako do britkega konca oziroma BANKROTA tako kot je bilo v Grčiji!!

  • igorgeus 22:00 26.junij 2018.

    Ce gredo v koalicijo z sds so letos zadnjic v parlamentu po mojem. Pa smo mislili, da je sarec trojanski konj... ali je to tisto, vse za funkcije in oblast?

  • Spark 07:16 27.junij 2018.

    Pri tehtanju načelnostije imuna tudi ( tako zamišljena ) samostojna in neodvisna Republika Slovenija. Demokracija na prepihu press.

  • Pepe007 08:21 27.junij 2018.

    Priznam, da so mi zmeraj smešni politiki, ki po nesoglasjih v ozadju jokajo v javnosti. Ali smo bili zraven, ko je dobival plačo? Nismo, tudi sedaj nas nič ne briga, če so ga od nekod izključili.

  • Rudnik12 03:31 28.junij 2018.

    Bolje ne bi mogli narediti.

  • kana 10:06 27.junij 2018.

    delal je,samo za svoj žep.

  • Avatar olor
    olor 08:45 27.junij 2018.

    V jok in na drevo.

  • Audrey_Clement 08:39 27.junij 2018.

    Najboljša ponudba ,,,,,, Google zdaj plačuje 228 do 317 evrov na uro za delo na spletu od doma. Prejel sem 32485 EUR pri mojem prvem plačilnem preverjanju v mesecu za 3-4 ure, ki delajo na dan, in sem hotel to ...prikaži več deliti z vami, ker iščejo nove ljudi, da se pridružijo njihovi ekipi in zdaj zelo priporočam vsem, da se prijavijo samo po spletnem mestuu ●●●● ❥❥❥❥ ❥❥❥❥ www.WebJob8.Com

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 21:57 26.junij 2018.

    Dobra poteza saj je bil Brglez trdi levičar brez posluha za sočloveka!! Brglez je bil človek,ki bi vse naredil za tujce domači narod pa je preziral!! Prav je tako,da za take ni prostora v politiki!!

    • Janez_53 23:55 26.junij 2018.

      No, omega, sedaj pa ti pišeš neumnosti!!! Menim, da je Cerarju malo mar za sodržavljanje, kar preprosto utemeljujem s tem, da je branil ministrico Milojko Kolar, ki niti s prstom ni mignila, ko so se v UKC dogajale velike korupcijske ...prikaži več afere in daljšale čakalne vrste, še bolj pa se je videlo to v tragičnih zgodbah na otroški srčni kirurgiji! Zaradi takšnih stvari bi moral Cerar že prej odstopiti, ne pa zaradi lastne užaljenosti tik pred iztekom mandata! Tu se vidi morala in etičnost!

    • Pepa 06:44 27.junij 2018.

      Cerar je karierist in bo za karijero naredil vse!

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 09:55 27.junij 2018.

      Janez_53 Milojko ste branili vsi,ki ste Cerarja volili!! Bila je interpelirana 3krat vendar je OSTALA pa ne zato,ker je bila sposobna ampak zato,ker je bila VAŠA!!

    • mph 18:50 27.junij 2018.

      @omega, kako prosim? Da je kdorkoli z malo možganov, da je podpiral Milojko? Sicer je že pomanjkanje razmišljanja bilo njega volit, ma njo .... boli glava.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 19:55 27.junij 2018.

      mph Poglej to je šolski primer kako obdržati NESPOSOBNO ministrico na njenem položaju kljub temu,da so VSI v parlamentu videli in vedeli,da ni SPOSOBNA!! Ostala je samo zato,ker je bila vaša LEVA!!

  • mirror 23:27 26.junij 2018.

    Res so ga vrgli iz SMC-ja, pa ne zaradi nasprotovanja koaliciji s SDS, ampak zato ker je korakal v povorki na paradi ponosa.

  • onyxx 07:35 27.junij 2018.

    sploh ne vem, kako lahko normalen človek podpira levico, torej komunizem, ki nima mesta v današnjem času in demokratični družbi

    • janez60 09:19 27.junij 2018.

      Kako pa komunisti in njihov komunajzarski vodja v stranki ki se deklarira za desnico?

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 10:00 27.junij 2018.

      onyxx Poglej levico podpirajo vsi tisti,ki so proti Slovencem in Slovenstvu!! Levičarjev sploh ne moti,da imajo slovenski upokojenci borne pokojnine in delavci namesto plač zgolj miloščine!! Levičarjem so priuriteta migranti za katere mora biti poskrbljeno katerim se moramo mi Slovenci ...prikaži veči prilagoditi!! Levičarji so sramota vsakega naroda so zgolj za sebe in za svoje podrepnike!!

    • onyxx 10:43 27.junij 2018.

      omega, popolnoma se strinjam

    • mph 18:52 27.junij 2018.

      @omega, nisem vedel, da je prišlo so popravka, da po novem levo pomeni desno, desno pa levo. Zanimivo. :-) Halo, če je KOMU do slovenskih upokojencev in za dvig minimalne plače je to IZKLJUČNO SKORAJ LEVICI. Žal ne znajo ločiti ...prikaži več med imigranti in begunci, zato vseeno nimajo moj glas. So se zapletli v to, da vsak, ki pride sem je enako bogi kot pa tisti, ki živi v tej bedni državi, pa ni tako. Izven tega pa bi mi bili top izbira.

  • McClain 23:34 26.junij 2018.

    ta se bl znajde na paradi, kot v svoji lastni stranki. No, pa sodi tud bolj tja...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.