Slovenija
5246 ogledov

Brglez zaskrbljen zaradi Karla Erjavca

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tupamaros 13:23 29.oktober 2017.

    Slovenska izvršilna oblast ne ve kako in kaj bi. Slovenski hlapci se drenjajo okoli oslove sence.

  • Štefan Sobočan 17:57 29.oktober 2017.

    POČAKATI JE TREBA NA KOLEKTIVNI "DA" ALI "NE" - EU!

  • munja 22:43 29.oktober 2017.

    Veliko bolje bi bilo, da bi doma reševali probleme, ki jih ni malo, ne pa se vtikali v druge države

  • crniovcar 05:20 30.oktober 2017.

    če je lahko kosovo je lahko tudi katalonija

  • Avatar Leon
    Leon 14:31 29.oktober 2017.

    Karl Erjavec je demagog in povzpeptež ? In kdo je Milan Brglez? Po izobrazbi je diplomirani politolog - smer mednarodni odnosi (1992), magister pravnih znanosti (1996) in doktor znanosti s področja mednarodnih odnosov (2006). Zaposlen je (bil) kot visokošolski učitelj ...prikaži več (docent) na Fakulteti za družbene vede, na Katedri za mednarodne odnose in bil tudi njen predstojnik (2006-14). Zelo me skrbi kaj bo z našimi otroki ,ki študirajo na FDV ?

    • Kojak 15:40 29.oktober 2017.

      Jaz bom svojega sina poslal na Universum College v Prištino, to je šola kot se gre. Našemu Janezu iz SDS je podelila častni doktorat, kar je garant da je šola neoporečna in v službi resnice.

    • patrijarh 19:02 29.oktober 2017.

      Kojak - Vzami kako pomirjevalo.

  • Štefan Sobočan 17:55 29.oktober 2017.

    Hrvatom se, kot berem na index, mudi s priznanjem Katalonije, ker bi radi bili prvi. Bodo pa zagotovo prvi - Finci. IOsebno sem proti "solopriznanjem" članic EU. To bi "morale" storiti skupaj,kar pa bi tudi pomenilo,da so proti sočlanici Španiji.Kar ...prikaži več zadeva Erjavca se mi zdi politika MNZ v redu,ne vem pa, odkod umirjenemu Brglezu ideja o čimprejšnjem priznanju, saj Španija ni biša YU in Katalonija ni SLO.

  • mirror 16:36 29.oktober 2017.

    Spoštovani tovariš Brglez. Avtonomija Katalonije je notranja španska zadeva. Ker se evropska unija noče vtikati, se tudi mi kot članica te unije nimamo kaj vtikati. Slovenija je imela v bivši skupni domovini ustavno možnost odcepitve, Katalonija pa te možnosti v ...prikaži več v španski ustavi nima. Sicer pa imamo v lastni državi veliko nepravilnosti, ki se celo še stopnjujejo, zato ne moremo soliti drugim pamet.

    • crniovcar 05:21 30.oktober 2017.

      tudi če slovenija te možnosti nebi imala bi naredila isto pika

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.