Svet
5060 ogledov

Britanci menijo, da so razkrili tajni načrt Moskve

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 10:22 23.januar 2022.

    Ukrajina je vazalna država zahodnih sil, ki jo uporabljajo za pritisk na Ruse, ker se bojijo njihovega gospodarskega in političnega vpliva , to je vsa skrivnost..Me prav zanima kaj bi počeli Američani, če bi Rusi pošiljali čete in opremo na ...prikaži več mejo med ZDA in Mehiko...

    • eminenca 13:10 23.januar 2022.

      jah , včasih so pošiljal na kubo ... kar je bla seveda neumnost, hruščova, ki je tudi krim podaril ukrajincem

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 13:47 23.januar 2022.

      Ja, izgleda, da bi Američani spet rabili pritisk hladne vojne, da ne bi delali sranja tik pred Putinovimi vrati...

  • eminenca 09:32 23.januar 2022.

    ukrajina je samostojna in uradno priznana država ... edini problem je tem, da rusi nočejo gledati nato vojske preblizu ... moj sosed lahko počne kar hoče na svojem, dokler ne postane moteč na kakršen koli način in dokler se počutim ...prikaži več varnega ... komu to ni jasno? le zakaj ni strah nekaterih držav in kako je možno, da lahko same poskrbijo za varnost

  • eminenca 13:13 23.januar 2022.

    tako butastega predsednika, kot imajo zdej jenkiji, ga skor ni blo v zgodovini ... le kaj ima od tega, da izjavi, kako visoko ceno bodo plačali rusi ... stari dementnež ne kapira, da bomo vse igračkanje plačali mi in mali ...prikaži več človek ... ampak to jim je itak vseeno

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.