Svet
43307 ogledov

Britanski deklici brutalno posiljeni v Italiji

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara1 12:13 12.september 2020.

    ...so izkoristili njuno opitost.... Vse povedano . Doma bi bili.. V I je ogromno ilegalno ilegalnih ilegalcev- nigrov.. Pa še so včeraj sprejeli, koo, otroke brez spremstva, v starosti tam od 20 do 30 let..

  • MihaPu 15:55 12.september 2020.

    Kaj pa hodijo same ven koze, noben jih ni silil, so kot kure brez glave. Italija pa je daleč od urejene ali države brez kriminala, tam je največ šiptarjev, ciganov, črncev iz afrike in raznoraznih arabcev. Hoditi tam ponoči in ...prikaži več žurati med njimi je statistično večja verjetnost, da bodo nevernicam kaj naredili in se potešili. Krivi so starši in mladoletnice same s svojo trmo na prvem mestu, opičji izrodki pa tako in tako mislijo, da lahko delajo kar hočejo na tujem v EU, niso ne prvi ne zadnji.

  • blayo 10:45 12.september 2020.

    Opiti mladoletnici? Kje so starši/skrbniki?

    • blayo 12:02 12.september 2020.

      Ne, nikjer nisem tega trdil. Niti nisem udaril po žrtvah ampak po njunih starših - govora je o "deklicah", vsaj naslov je tak. Jaz se ne bom nič spraševal kdo je to naredil, ker je že znano.

  • dusan72 03:39 13.september 2020.

    NI tiča si natakni ta google translate FAKE !!!!

  • Avatar Dantalessa
    Dantalessa 00:16 13.september 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu --- www.Sextis.fun

  • cowixe6057 15:45 12.september 2020.

    Vsako uro plačam več kot 90 dolarjev na daljavo z dvema otrokoma doma.Nikoli nisem mislil,da bi to imel možnost,vendar moj najbližji spremljevalec s tem pridobi več kot 18 tisoč mesecev na mesec in me je prepričala, da poskusim. netprofit10.com

    • dusan72 03:40 13.september 2020.

      NI tiča si natakni ta google translate FAKE !!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.