Zdravje /zdravje/zivljenjski-stil
6294 ogledov

Brskajo po internetu in ne hodijo k maši

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Kirka 08:36 02.marec 2020.

    Kar pa se obiska cerkve tiče - čaščenje nekoga, ki je v vesoljnem potopu ubil vse življenje na Zemlji (razen seveda Noeta, njegove familije in nekaj živali , pa ne vem čisto točno, zakaj) se mi ne zdi primerno. Izkoriščevalski ...prikaži več in manipulativni farji mi gredo pa itak na živce.

  • Kirka 08:27 02.marec 2020.

    Mladi se postarajo,ostareli pa ostanejo enaki kot v mladosti. Leni in neumni to ostanejo, aktivni in zvedavi pa so takšni tudi v starosti. Nikakor pa modrost (razen izkušenj) s starostjo ne naraste, izkušnje pa so že tako stare, da mladi ...prikaži več generaciji nič ne pomagajo. O tem lahko govorim, ker spadam že v staro generacijo. Moj nasvet: stari naj se nehajo vtikati v življenja mladih (razen pomoči, če zaprosijo), mladi pa naj stare malo bolj spoštujejo. Splošne moralne norme pa itak veljajo za vse.

  • Avatar drecos
    drecos 08:25 02.marec 2020.

    brigajo me tiste laznive pravljice

  • mph 12:36 02.marec 2020.

    Zakaj pa bi bilo zanimivo, da se verski dejavnosti vsaj eno uro na teden posveti le 15 odstotkov starejših? Kaj to pomeni, da te ne more na stara leta srečat pamet, če te ni že prej?

  • popokatopetl 12:47 02.marec 2020.

    > "Glavno, da ne hodijo k maši... Kaj je to hudičev časopis?" --------------------- Hehe, nasedel farškim pravljicam o hudiču kot dežurnem krivcu za vse kar je slabo? Če bog obstaja, je hudič samo eden od njegovih obrazov ;)

  • NeAnonimni 15:05 02.marec 2020.

    Država se sprašuje, zakaj ji upokojenci ne zapuščajo stanovanj v zameno za mizerne rente.. cerkve se sprašujejo zakaj jim upokojenci ne zapuščajo stanovanj v zameno za raj v posmrtnem svetu.

  • Mkovac22 08:29 02.marec 2020.

    Glavno, da ne hodijo k maši... Kaj je to hudičev časopis?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.