Svet
100 ogledov

Bruselj: Za odvzem prstnih odtisov beguncem uporabite tudi silo

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 14:19 16.december 2015.

    Kakšno kurčevo silo ali kršenje človekovih pravic?? Naj spoštujejo ZAKONE kamor prihajajo. Prstni odtisi ali pa isti dan s prvim transportom od kjer so prišli.

  • blueone 15:55 16.december 2015.

    Obvezno vzeti prstni odtis, se mi zdi, da sem ga sam tudi moral dati, da sem dobil potni list. Zakaj bi se razlikovali, enim je potrebno drugim pa ne, a nismo vsi ljudje?

  • Senior 16:51 16.december 2015.

    Končno ena pametna iz Brusla!

  • MihaMB 17:39 16.december 2015.

    Ne samo prstni odtis. Zavrniti vse, ki imajo ponarejene dokumente ali pa teh nimajo. Pa naj gredo k njihovim prijateljem v Saudovo Arabijo. Se bodo bolj domače počutili...

  • Milan Novak 18:07 16.december 2015.

    Takoj zapret meje pa pika !!!

  • Milan Novak 18:08 16.december 2015.

    Tako se govori !!

  • stanekos 19:45 16.december 2015.

    He, he, runklom se spet dogaja... Niste diht. Niti en samcat begunec še do zdaj ni sodeloval pri terorističnih akcijah. Američani tudi puščajo odtise, kamorkoli se odpravijo - tiste krvave, ko bombe ubijajo na tisoče nedolžnih civilistov. Ampak, runklu to ne pride do kože

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 17:24 16.december 2015.

    Še vsak premožen turist, ki potuje v ZDA z veljavnim potnim listom mora oddati prstni odtis.

  • zdrej 11:32 17.december 2015.

    Take ukrepe zagovarjam že od samega začetka. Strog popis kolikor se to da narediti. In ker se ne da še bolj strog odvzem biometričnih podatkov. Tisti, ki je samo begunec, se takim zadevam ne bo ne vem kako upiral. Tisti, ...prikaži več ki pa se pa kar export s ta prve. Če so že kršeni vsi zakoni glede prehoda meje z njihove strani, je to potrebno, da se enolično določi njihova identiteta. Tak sistem je tukaj in se ga treba držati, ker podpira določen red ter z njim povezan mir. Omogoča hitrejše iskanje (za to imamo razne registracije) in tako ustvarja potrebno mero strahu, ki zmanjšuje negativno delovanje ljudi. Ti begunci bi naj po besedah strokovnjakov bili pridni in vzorni (razen tistih, ki so že z slabimi nameni prišli sem in jih je po podatkih policistov na terenu več kot 1%), naslednje generacije pa je odvisno od nas in naše politike vključevanja teh ljudi. Vendar jih kar nekaj pobezlja.

  • dimnikar 23:08 16.december 2015.

    Saj ni bojazen da bi begunci sodelovali pri terorističnih akcijah, ampak tisti, ki se z njimi vred zmuznejo skozi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.