Svet
11199 ogledov

Brutalno ubil šestletnega sina

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 09:41 17.marec 2018.

    kdaj bo končno jasno temu zmešanemu pravosodnemu sistemu, da ne morejo enake kazni veljati za nekoga, ki naredi mini prometni prekršek in take pošasti??

  • jozicamurn 11:02 17.marec 2018.

    Sicer pa ja, lahko bi naredil to kdorkoli in se ne gremo tega :) "Dražen" je bolj hrvaško ime in tudi Dakić je bolj hrvaški priimek, geni iz Jasenovca ostajajo pri teh fašistih. No sedaj pa minuse talat kroasani.

    • mph 11:09 17.marec 2018.

      Ne bom dal minusa, vendar ne pozabi, da imamo kar nekaj "čistokrvnih" Slovencev serijskih morilec ali sicer ljudi povsem brez vesti. Priimki me niti malo ne motijo, kjer pa lahko pripišemo dober del krivde je, če je nekdo pripadnik najbolj ...prikaži več zločinske in odvratne religije ta hip.

    • jozicamurn 11:14 17.marec 2018.

      Malo sem te hecala no, rada vidim kdo so Hrvati tukaj na forumu in se ponavadi kar sami izdajo takoj.

    • jozicamurn 11:19 17.marec 2018.

      In ja, mohamedanci-vahabiti, ki verujejo v lažnega preroka in pedofila, ki je posilil 9-letno Aisho, so največja težava trenutno. Rekel si religijo, jaz bi rekla prej da so kult smrti ne pa religija.

    • mph 17:13 17.marec 2018.

      Islam je izjemno zla ideologija, ki pa jo "prodajajo" kot religijo in kot taki imajo določene koristi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.