Slovenija
28 ogledov

Bučar: Mizerno

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • MeršolLingvist 14:46 24.november 2012.

    Srici iz ozadja biejo še zadnjo bitko, ne vidijo pa, da je ladja že potopljena. Z veseljem bom v nedeljo obkrožil Pahorja. Tako kot sem prejšnjo nedeljo Zvera.

  • Tupamaros 15:05 24.november 2012.

    Gerontologi, prvo bivši predsednik CK-KPS in sedaj polkovnik KNOJ-ja so spet na delu. Mogoče je res danes stanje duha mizerno. V njihovih časih je bilo življenje mizerno. Dementna starčka se ne zavedata, da sta out.Tupamaros

  • acdc 20:04 24.november 2012.

    Mizerne so naše plače in ne politika,kregajo se vsepovsod na svetu,ponekod se tudi stepejo v parlamentu,to je pač demokracija.Mi bi samo radi BOLJŠE ŽIVELI !!!

  • privat 09:16 25.november 2012.

    mizerna ..je prmila beseda..jaz bi rekel mongoloidna!!

  • siesta 14:24 24.november 2012.

    heh ... mož je 91 sanjal o koncu državljanske vojne in s tem dal povod za začetek razdvojevanja naroda.Danes po 21 letih te bolane doktrine, se mu pa zdi stanje duha v državi mizerno?Kaj za hudiča pa je tako drugače, ...prikaži več, kot pa je bilo recimo leta 1992?.ah ja kriza je in ni odgovorov,ali idej, kako bi se iz nje skobacali..

  • Darko 14:08 24.november 2012.

    Profesor Bučar, z vsem dolžnim spoštovanjem ste tudi vi prispevali z vašo podporo in korakanjem na magistrat.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.