Slovenija
188 ogledov

Burja na Pagu pustila razdejanje

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Lejla Bilković 18:15 17.julij 2016.

    Poglejte ta link: https://www.facebook.com/profile.php?id=100012671837170Toplo vam priporocam to osebo,ki mi je pomagala,ko mi je bilo v zivljenju najtezje.Imela sem velike financne tezave,dolgove iz katerih nisem videla izhoda.Z njegovo pomocjo sem se uspela vrniti ba pravo pot.Moje zivljenje ima spet smisel ...prikaži več in zato smo mu hvalezni jaz in moja druzina..Priznam bila sem zelo skepticna kar se tice teh stav,saj je veliko prevarantov v tem "poslu"in zato je resnicno tezko najti osebo,ki je iskrena in postena kot je on.Vzemite si cas in poglejte njegov profil,prepricajte se sami..Lep pozdrav!!!

  • Žurnalček 19:36 17.julij 2016.

    Kaj a hočeš povedati, da ti je podaril 5000 € al kaj ?

  • uni65 19:48 17.julij 2016.

    Spet ena rožica ki hoče denar pobrati od naivih ljudi

  • ac-dc 22:17 17.julij 2016.

    Lep pozdrav tvoji srečni družini.

  • Johan Spohan 23:13 17.julij 2016.

    Baba hoče nategniti nore in naivne slovenceljne. Bučki, hitro ji sledite in se znebite denarja.

  • Ferluci 07:15 18.julij 2016.

    Ja, in danes ti je jahto in vikend razbilo na Pagu. In dobri ljudje ti bodo spet pomagali.

  • samo.jst 08:12 18.julij 2016.

    Kje je admin za takšno nategovanje?? Če napišem kaj o ciganih al migrantih bo zihr skočil pokonc!?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.