Slovenija
71 ogledov

Čakajo na denar iz tujine

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 1111 09:21 28.december 2011.

    ...v listi so sami poštenjaki :))

  • Avatar Zala
    Zala 14:52 29.december 2011.

    In naj dodam, da so pa naša okna in vrata prišla iz INLESA, Ribnica. Več kakor zadovoljni. Priporočam Inles. Tudi na kredit iz ECO sklada jih lahko dobite, ker imajo vse potrebne certifikate.

  • privat 20:13 29.december 2011.

    in po petih letih sem moral vsa okna zamenjati...

  • UPNIK 22:49 30.december 2011.

    G.Vogrina poznam že več kot dve leti in naj vam povem, da "gospod" čaka na ta denar že dve leti.Tako, da dragi upniki nič ne bo iz oken.G.Vogrin je en velik prevarant in živi v oblakih.Ko samo pomislim na ...prikaži večna uboge stranke, kaj pa še le na zaposlene katere zavaja ravno tako že dve leti.In predragi "gosod" je našel stranko sebi primerno iz ostalih strank so ga že tako spodili tako, da je ta stranka ravno pravšnja za njega.Mislim, da takšni ljudje kot je "on" ne bi smeli biti v našem političnem vrhu, ker se nam v tem primeru slabo piše.

  • Aston 08:38 28.december 2011.

    Če bi kupovali v JELOVICI teh težav ne bi imeli.

  • pravaresnica123 09:38 28.december 2011.

    Same bara.be na kupu, vključno s šefom Virantom, le da je on zaenkrat še malo v celofan zavit!!! Koliko so pa vredni se pa vidi takoj ko jim poteče mandat. Saj jih od prvega do zadnjega nihče ne vzame v ...prikaži več službo!!! Normalno, kdo pa še zaposluje nesposobneže!Velja za vse poslance (tu strankarska pripadnost zvodeni in so vsi enaki)!

  • Dejan Dakić 15:10 28.december 2011.

    Se strinjam sam sem pred 1 mesecem kupil okna od Jelovice...zelo strokovno narejeno in odlična cena...Vsakemu priporočam okna od Jelovice ;)

  • Antonija Patekar 09:11 28.december 2011.

    Pred dobrim mesecem sem menjala stanovanjska okna ter balkonska vrata.Podjetje,ki mi je izvedlo storitev je M.I.K. Celje TER SEM IZREDNO ZADOVOLJNA.....!!!!Kar smo se dogovorili so izpolnili točno ob naročenem času in dejansko sem ZELO ZADOVOLJNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Njihovo delo je bilo ...prikaži več strokovno ter hitro opravljeno.Vam priporočam!!!!

  • Tomaz Brinovec 15:50 08.januar 2012.

    tudi midva z ženo sva g.vugrinu uplačala 100 procentni avans za okna junija laninimava ne oken ne denarjag.virant mu je dal čas do konca marca da uredi zadeve (poskrije premoženje in spravi firmo v stečaj)kdo vse lahko ...prikaži več sedi v našem parlamentu....ali vas ni nič sram

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.