Slovenija
14357 ogledov

Cakić odšel s sodišča

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • minimaxi 12:31 06.april 2018.

    Rafaeluss, TIČ ga je hotel s tičem v anus...pa zgleda,da killer ni bil za. Rezultat je znan. Na žalost

    • Rafaeluss 10:11 08.april 2018.

      Pa te vprašam, zakaj pa je potem šel z njim. Kaj je mislil D bosta igrala monopoli, če so vsi vedeli da gej

    • minimaxi 12:27 08.april 2018.

      A ti nisi šel nikoli z nobeno žensko in mislil(upal), da ga boš namočil??? Na koncu po njeni dvojki, pa odšel s trdim domov. Tič je najbrž enako mislil o namakanju, pa je bil po morilcevi zavrnitvi preveč nadležen. Cakić ...prikaži več je pa Cakić. Njihov čovjek

  • Rafaeluss 10:32 06.april 2018.

    Sem poznal enega tipa iz Šoštanja ki je bil v tujki legija. Živ psihopat, boljše skočiti iz balkona kot se z njim s kregat. Tič je res naredil napako, da je tipa peljal domov, še posebej če so mu kolegi ...prikaži več to odsvetovali. Koka pa sploh naredi svoje. Res škoda da umreš od takega primitivci. Mi je pa čudno zakaj je šel z Tičem na njegov dom. Moje osebno mnenje je da je bilo naročeno, zakaj in od koga pa ne vem!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.