Slovenija
7828 ogledov

Čakš Jager: To še ni jasno glede omikrona

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • francek 12:00 24.januar 2022.

    Korona dodatki delajo čudeže.

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 12:04 24.januar 2022.

    Tej dečvi seveda ni nič jasno, ker Janez ni nič twitnil....Sicer pa so zadeve zelo jasne...JAR, kjer se je Omicron začel, je tudi že končal in to brez pretresov v bolnišnicah...Tudi Irska in GB že ukinjata ukrepe vključno s PCTji, ...prikaži več ker so že prešli vrh...Ne vem kaj tem bebcem torej ni jasno, na čelu s Krekom, ki pravi da bodo vsi delavci v bolniški in da bomo lačni ;))

  • mihatirs 11:45 24.januar 2022.

    žalostno da na twitterju od tujih znanih strokovnjakov izvem informacije cca 3tedne prej kot pri nas...pa to je komedija od komedije!

  • Avatar Leon
    Leon 12:22 24.januar 2022.

    Jager in Jaga ....Janez nam pomaga .

  • Ender3 12:37 24.januar 2022.

    To kovid krizo vodi politika pri tem pa, izbrana stroka statira. V podporo pa so jim tuje študije, ker svojih nimajo. Sramota !!!

  • Avatar Antikrist
    Antikrist 13:10 24.januar 2022.

    A je fašist Janša že vrnil pretečena cepiva, ki si jih je sposodil pri fašistu Orbanu?

  • rd2dmk2 14:25 24.januar 2022.

    mislim cel cajt govorijo... zaupajte stroki... ko pa jih kaj vprašaš.. pa nam ni nič jasno, mi tega ne vemo, bomo videli, ko bomo spregledali.. edino kar jim gre dobro od rok je risanje nekih krivih črt, ki jim tako ...prikaži več vehementno pravijo grafi in diagrami. mi je žal da sem oblekel plavo haljo , ne pa bele, pa čeravno je na njej pisalo ISKRA. dons bi noben sploh ne bi bil pozoren na tist napis, sam da bi bil v beli halji, pa bi leteli penezi na kup. kot železni opilki na magnet.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.