Magazin /magazin/lepota-telo
132 ogledov

Če boste to jedli za zajtrk, boste shujšali

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Angela Franko 09:57 02.julij 2012.

    Temu ni za verjeti,prava dieta je majn jesti!!!!!!!

  • zdrej 10:12 02.julij 2012.

    Se strinjam s tabo @Lan__. Ponavadi nimam zajtrka, ker mi nekdaj ni ustrezal, ta vikend pa sem ga zaradi rahlo povečane aktivnosti imel, pa so mi vse hlače začele lazti dol. Da ne bo pomote, tudi jedel sem ta vikend ...prikaži večd rahlo več, kot ponavadi, saj so tudi večerje bile tak kot navadno kosilo.

  • Murko Ne Povem Hehe 17:46 02.julij 2012.

    ti že veš hahahahaha

  • Murko Ne Povem Hehe 17:46 02.julij 2012.

    ti že veš hahahaha

  • maddog 07:03 03.julij 2012.

    ti nimaš pojma..zatu pa maš preveč kg..

  • Lan__ 10:09 02.julij 2012.

    Pravilna prehrana pomeni PRAVILNO prehranjevanje in ne manj jest. Zato pa so vse super dupper kvazi ah oh inu sploh diete neuspešne na dolgi rok (dobiš takoj nazaj vse), ker vse temeljijo na manj jest, kar pa ni pravilno.

  • Lan__ 12:29 02.julij 2012.

    Seveda, edino pravilno. Zajtrk mora biti, uravnotežen in raznovrst z vsem kar telo čez dan potrebuje. Večini se pač ne da jest, ker treba prej vstat ali pa jim ne paše, sam tudi nisem ljubitelj zajtrka ampak če ne drugega ...prikaži več se prisiliš da vsaj nekaj malega poješ, da metabolizem "zalaufa".Ne jest ima ravno kontra učinek, telo se začne branit in upočasni procese, ker hrani energijo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.