Slovenija
316 ogledov

Če boste ugovarjali, vas lahko tožijo

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Marko Slovenia 15:27 14.november 2013.

    se popolnoma strinjam, ampak problem nastane, ko bi oni to naprej prodajali... očitno ni izvedljivo ali pa je slaba praksa. res je žalostno, da to uničujejo. Popolnoma isto se dogaja s hrano

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 16:27 13.januar 2016.

    Ponarejeni parfumi so sintetični in so v bistvu strupeni.

  • apt 16:11 14.november 2013.

    Vse lepo in prav. Ampak v Neaplju, pred očmi EU in Italijanske finančne policije in carine je v pristanišču dok, kjer na črno dela 3000 Kitajcev in ostalih nezakonitih priseljencev in štancajo vse te ponaredke. Iz Kitajske in še od ...prikaži več kje drugje dobijo surovo blago, tam pa lepo po najnovejših modnih trendih izdelujejo razno razne ponaredke. Vse kar želiš. Greste lahko tudi v Hrvaško Istro, v njihovih malo večjih obalnih mestih so vse trgovine polne ponaredkov in jih legalno prodajajo. In zakaj smo mi najbolj pametni?

  • Trovlak 23:52 14.november 2013.

    Jaz sem se pa čudil ko sem si po naključju pri osebi, ki je carinik, imel priliko si oprati roke in je njegovo milo za roke imelo napis v kitajščini in bilo brez kakršne koli deklaracije. Enako tudi čistilo za ...prikaži več steklo Amah, ki je kopija našega Steleksa. Čudno... Od kje neki bi CARINIK lahko to dobil?

  • McClain 14:43 14.november 2013.

    ne bi bilo slabo ce bi to robo namesto da jo unicujejo za 9 milijonov/leto, rajsi fedrali v revne drzave, kjer itak ne vedo in jim je vseeno ali imajo original ali ne, rabijo pa coto, cevlje, igraco... Jaz stran ...prikaži več ze ne bi metal. Itak je cela Kitajska in se marsikdo kompletno pod ponaredki in s skrekanimi programi, cist vseeno ce je se kdo iz revne Afrike obut v ponarejene Najkice. Sam da je obut, ce ze mora 20 km po vodo

  • h3o 13:13 29.december 2015.

    ko ih iebe kitajce! oni ukradejo izdelek in ga proizvajajo za manjši denar! Prašiči kitajski so celo tako nesramni, da ukradejo ne samo izdelek, še koda izdelka je skoraj ista, zakaj- zato da ga lahko lažje pri kitajcu poiščeš! vse ...prikaži več te kitajske ponaredke se treba prepovedat! in prav ti čajnarji uničujejo pristne evropske izdelke, no niso samo oni krivi- krivi so predvsem kupci, ki iščejo ponaredke! Zamisli si da ustvariš izdelek, potem ti ga čajnar sune in prodaja naokoli- ti si se matral, oni služijo- je pa res, da b vsak rad obogatel. in ne govorim za cote ampak za tehnične naprave

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.