Slovenija
228 ogledov

Če čakate predolgo, pa vložite pritožbo!

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mijaliza 12:02 12.marec 2015.

    Da povem še svojo izkušnjo.....ker je moja osebna zobozdravnica prenehala z delom zaradi hude bolezni, sem se podal iskat novo in glej ga zlomka v kraju kjer živim, grem v ZD kjer pa mi gospa v belem povedo da jemljejo ...prikaži več nove paciente ampak je čakalna doba 2 lete zato naj pridem čez dve leti se naročit za prvi pregled.....a pa vi to resno? Grem k drugi v isti zgradbi, me vzame kot pacienta brez problema s tem, da mi je dala datum prvega pregleda šele čez 18 mesecev.....? in to je čakalna doba do 60 dni?

  • erikkk 12:06 12.marec 2015.

    Čakalne vrste so zato nastavljene da se pol pošilja pacijente k samoplačništvu. najprej te obere zdravstveno in obvezno zdr. zavarovanje potem te pa še samoplačniško oberejo ...

  • Mrcina 12:32 12.marec 2015.

    Jaz sem dobila novega zobozdravnika takoj. Samo poklicala sem tja..bila pa na vrsti tudi čez 2 dni. In ni problem, ko kaj boli si še isti dan na vrsti ! :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.