Slovenija
8105 ogledov

Če jih zaposlijo za nedoločen čas, bodo prejeli subvencijo države

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kmetek 09:15 09.februar 2022.

    to pomeni še več uvoz iz REPUBLIK de KOSOVE?

  • Elda_Salgado 12:09 09.februar 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝑾𝒘𝒘.𝑱𝒐𝒃𝒛𝑪𝒂𝒓𝒕.𝑪𝒐𝒎

  • srecnii 13:12 11.februar 2022.

    Za X čas potem pa odpoved in novega iz zavoda, tako firme pobašejo subvencije.

  • optimist11 09:22 09.februar 2022.

    Z vsakim delavcem iz juga dobimo zraven še družino, ki prejema socialne ugodnosti naše države. Tud če bi nas bilo manj, naj vsa dela plačajo kot se spodobi in bodo delali tudi naši delavci. Tako da trditev da ti polnijo ...prikaži več naš proračun z davki je bolj tak, tak, balkanci so bili stalno iznajdljivi.

    • DasAuto 13:08 09.februar 2022.

      po eni strani se strinjam s tem, po drugi strani pa ko gledam našo neodgovorno mladino pri delu, me prime žalost... nobene odgovornosti, nobene skrbi, vsi bi samo lepo plačo imeli, pa za njo nič delali... delam v proizvodnji, nimam ...prikaži več bajne plače, ampak še vedno zagovarjam dejstvo, da se je potrebno z delom prvo izkazati, šele na to je pa na delodajalčevi strani, da to ustrezno nagradi.... je pa res, da žal se delodajalci tega ne držijo vedno...

  • bobubob 19:49 09.februar 2022.

    Država bo nazadnje tehtala še WC papir, ki ga porabimo. Hayek, dobro da si tule že odživel, danes bi namesto nobelove dobil grmado ali vsaj vse 4 odmerke....pa ne slanice, temveč tistega pravega, varnega in res (pred zdravjem)varujočega zvarka za ...prikaži več za plebs.....ki mu danes pravijo 'cepivo', včasih pa ste taki zadevi rekli - strup, ki se ga ne bi sramovala niti Katarina Medičejska.....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.