Slovenija
37728 ogledov

Starši, pozor: Če otroka ne boste poslali v šolo, vas čaka tole!

Komentarjev 51
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Jambor 13:46 11.maj 2020.

    In starš naj zdaj presoja, če je otrok zdrav. A so vsi otroci, otroci dohtarjev? To pa ni nikakor logično.

    • moder 15:32 11.maj 2020.

      Ja dohtarji že dolgo niso več odgovorni za nič, starši smo odgovorni za otroke. Lažje je starše potem terjat odgovornosti, kot pa bogove v belem, ki niso nikdar odgovorni za nič,...

    • blayo 21:37 11.maj 2020.

      Ej tamodr, dej si ti raj mulca roke nauč umivat, pa neko osnovno vzgojo o etiki pa bo že zasosti...

  • Ejsi_Disi 14:20 11.maj 2020.

    Kako, zaboga, naj nekaj podpišem, če pa nisem prepričan, niti nisem izvedenec za to področje.

    • blayo 21:39 11.maj 2020.

      Ojoj, bogi. Kdo pa otroka, če zboli, pelje k dohtarju?

    • Ejsi_Disi 06:52 12.maj 2020.

      Bogi si ti na umu, ker ne dojameš poante.

  • popokatopetl 14:03 11.maj 2020.

    Edino pametno da gredo zdravi otroci čimprej v šolo, saj je že dobro znano, da jim C19 ni nevaren. Doma bi morali sicer ostat zdravstveno ogroženi in tisti ki imajo v družini zdravstveno ogrožene.

  • nateg 13:44 11.maj 2020.

    DEBILNOST OD DEBILNOSTI!

  • MK 15:56 11.maj 2020.

    Fino. Upam, da pridejo po Brajdiče, Strojane, ipd.... samo ne mi jokat starši sončkarjev ker smrdijo...

  • janez00 15:50 11.maj 2020.

    Ta vlada je res butalska,ki se izživlja nad otroki.Banda pokvarjena ministrica je še za v kurbnhaus zanič kaj šele za ministrico nima niti za osnovnošolsko pamet !!!!Baraba janševska !!!

    • blayo 21:46 11.maj 2020.

      A ti bi mel otroka doma zaprtga do polnoletnosti al pa še malo dlje al kaj? Tako kot Fritzl? A pa bi se ukvarjal z njim in si vzel čas za njegovo izobraževanje doma?

  • Ivo 15:52 11.maj 2020.

    Najjača je pa tale! Državni sekretar je izjavil, da ima institucije! Jokam, lulam od smeha! Na Dolenjskem je romsko naselje, kjer komaj čakajo "institucije", da pridejo pogledat zakaj ni nikogar v šolo!

    • Ivo 15:52 11.maj 2020.

      Že vsaj 20 let čakajo institucije!

  • Ivo 15:44 11.maj 2020.

    A ministrica tudi ve kaj njo čaka, če se en sam otrok okuži v šoli, bog ne daj, da ima kakšne posledice?!? Je pripravljena sprejeti riziko??

    • Ivo 15:46 11.maj 2020.

      Ali pa moj otrok prinese korono domov in moj starš umre?!? Takrat se nehajo peticije, podpisi, dopisi in razne ostale pič... materine...

    • popokatopetl 17:32 11.maj 2020.

      Žal življenje ni brez tveganj. Neumni preostri dolgotrajni ukrepi bodo dejansko naredili več škode kot C19. Npr primeri raka ki bodo odkriti prepozno, ker zdravstvo ne dela preventive.

    • blayo 17:33 11.maj 2020.

      Hmm, ker to da bi tvoj froc iz šole prinesel nekaj in bi za to tvoj fotr umrl pred "korono" ni blo možno al kaj?

    • Jambor 17:36 11.maj 2020.

      Ravno zardi tega stariš podpiše izjavo in s tem prevzame odgovornost. Ministrstvo si je tako snelo rokavice.

    • blayo 17:42 11.maj 2020.

      Pa kaj ima ministrstvo s korono? Sej ti ni treba ostat tukaj, greš na Papuo novo Gvinejo, kjer boš varen pred korono, boš pa zato na en trn stopil, dobil gangreno in umrl.

    • kontrahan 18:33 11.maj 2020.

      blayo to je za vas najlažja rešitev ja, da se vse pomete pod preprogo, pa da nikoli niste za nič keivi. Nekam znano, a ne?

    • blayo 18:39 11.maj 2020.

      Kod je kriv? Za kaj? A za korono? Sploh pa ne vem o kom govoriš, ali me slučajno vikaš?

    • blayo 18:41 11.maj 2020.

      Trenutno je zadeva pod kontrolo, na nas državljanih pa je ali bo tako tudi ostalo. In nobena vlada oziroma stranka ne more bit odgovorna za to kako si boš ti roke umival! To je na tebi!

    • kontrahan 21:41 11.maj 2020.

      blayo ne delaj se večjega bedaka kot si..

    • blayo 21:51 11.maj 2020.

      A veš kaj pomeni pod kontrolo???? To da da si zagotovil sredstva, ki bodo potrebna ko pride do drugega vala. Drugi val bo prišel tako ali tako in za njim tretji in četrti in tako dalje A vmes bi pa ...prikaži več ti lepo doma pančal oziroma otroke merkal? Nobena karantena tega virusa ne zaustavila, smo ljudje preveč neumni v globalu...

    • Ivo 17:30 12.maj 2020.

      Lahko mi tudi opeka med hojo po pločniku pade na glavo, ampak ne bom skakal pod razpadlo hišo in čakal, da mi!

    • blayo 02:04 14.maj 2020.

      Najbolje bo, da se za 2 leti skriješ v zaklonišče ter prekineš vse stike z zunanjim svetom...

    • Ivo 11:29 14.maj 2020.

      Ne, ne, dajmo raje natlačit 15 kihavih otrok v učilnico, do sedaj smo pa pazili, da še scat nismo šli brez maske in uničili preko 10.000 podjetij! Traparija je, kakorkoli obrneš! Ko pride naslednji val, moramo biti kot Švedska. Pametno ignorantski!

    • blayo 15:10 16.maj 2020.

      Zakaj kihavih? Saj si odgovoren starš in ne boš svojega kihavega otroka poslal v šolo oziroma ne boš podpisal. Bistveno v takšni situaciji je da se obnašaš kot da si že okužen in vse podrediš temu, da ne boš ti ...prikaži več okužil drugih. Nobene znanosti ni tukaj, samo odgovornost vseh pripadnikov neke družbe...

    • Ivo 11:09 17.maj 2020.

      Daj no daj blayo. Odgovornost drugih staršev naj bi odločala o usodi mojih staršev?!? Če bi bili vsi odgovorni, bi že sedaj lahko ravnali kot Švedska, pa nismo in prav je tako. Da pa bi računal, da smo Slovenci odgovornejši ...prikaži več od Švedov?!? Keep on dreaming!

    • blayo 18:35 20.maj 2020.

      Ja če je pa tukaj vse zavoženo, ja pa pojdi na Švedsko, če ti njihov sistem bolj odgovarja. A te slučajno kdo sili, da še vedno prenašaš to slovensko zaplankanost? Življenje v neki družbi ni samo po sebi 100% varno, ...prikaži več definirajo jo pa ekstremi...

    • blayo 18:39 20.maj 2020.

      ...sam si lepo napisal, lahko ti opeka pade na glavo. Zakaj sploh pustiš svoje starše da sami okoli hodijo??? A ne veš da povsod naokoli na njih prežijo pijani šoferji, ki jih lahko povozijo. Vsako leto zaradi tega umre 100+ ...prikaži več ljudi, pa še kar izzivamo...

    • blayo 18:40 20.maj 2020.

      Zakaj bi izzival in se vozil s kolesom ali hodil peš, če si pa lahko doma na varnem?

    • Ivo 19:08 20.maj 2020.

      Pa sem jaz napisal, da mi odgovarja Švedski sistem v svoji objavi?

    • blayo 20:36 20.maj 2020.

      Ni bilo govora o sistemu ampak o družbi. Primerjal si Slovence s Švedi v kontekstu zaupanja in odgovornosti češ da so na Švedskem ljudje bolj odgovorni. Jaz sem ti pa namignil, da te primerjave niso smiselne...

  • Ivo 15:50 11.maj 2020.

    Aja, saj samo izjave ne podpišeš, pa je vse v redu! Spet jim Ustava dela težave, saj ne sme nihče biti prisiljen podpisati česarkoli! Še policij nisi dolžen zapisnika podpisati, če ne želiš, pa boš eni šoli... Bla bla bla. ...prikaži več Nekdo je z oreha padel...

    • blayo 17:35 11.maj 2020.

      Ni treba podpisat policijskega zapisnika, jasno da ne, samo so potem zate posledice lahko hujše. Seveda je odvisno zakaj ga nisi podpisal...

    • Boštjan Bratina 22:26 11.maj 2020.

      Joj blayo... če podpišeš takoj priznaš. Če pa ne imaš pa še vedno možnost pritožbe v kolikor misliš, da nisi kriv očitanega dejanja. In zakaj bi bile posledice hujše - edino če si nedvoumno kriv pa se vseeno afnaš.

    • blayo 00:46 12.maj 2020.

      Točno to kar si napisal v zadnjem stavku. Folk bi se rad afnal in potem ne podpisal, zato jih je pa zdaj strah lastne sence. Če te je strah pelji froca h dohtarju, on bo potrdil da ni bolan, ti ...prikaži več podpišeš in je stvar rešena. Valda si odgovoren za svojega froca ane? Al je mogoče njegov dohtar?

    • Ivo 17:32 12.maj 2020.

      Glede na naš pravni sistem, si na boljšem, če ne podpišeš, ne na slabšem! Hočem le povedat, da če oni odpirajo šolo bom jaz povedal, če ima kdo doma korono in vse naredil, da ne bo moj otrok koga okužil, ...prikaži več ostalo odgovornost bo pač prevzela ministrica, ki je šole odprla, tako materialno, odškodninsko in vso ostalo, ki pritiče, če nekdo zaradi malomarnosti umre!

  • Avatar jate
    jate 21:03 11.maj 2020.

    pa dajte se starsi pobunit vsi skupaj,da ne boste nicesar podpisovali ,ker je zato placana stroka,naj vsakega otroka pregleda zdravnik in napise potrdilo...samo tu pisat ne bo zaleglo.

    • blayo 21:43 11.maj 2020.

      Starši smo odgovorni za otroke. Odgovorni smo za to da presodim ali jih bomo peljali h dohtarju ali ne. Kako hudiča bo stroka presojala??? A naj vse otroke vsak teden pripeljemo na eno zbirno mesto in se jih tam pregleda in testira?

    • Ejsi_Disi 06:50 12.maj 2020.

      To kar praviš je že res. Vendar pa podpišeš, da otrok ni okužen oz. da se ni družil z okuženim. Kako, hudiča, naj jaz to vem?

    • blayo 02:13 14.maj 2020.

      ??? Halo? Če je bil zdaj 4 tedne doma, verjetno veš s kom se je družil. Al kako mate to doma pošlihtano?

    • Avatar jate
      jate 07:54 14.maj 2020.

      blayo,nekateri starsi delajo (trgovci itd.) in mimo grede se lahko okuzis, brez vidnih znakov lahko ti ni nic ,ampak samo preneses okuzbo naprej ,vcasih sele test pokaze ....tako ,da ja tezko reces....starsi lahko samo napisejo( ja nima vrocine ne kaslja) ...prikaži več) ampak to ni 100%,zato so doktarji.

    • blayo 15:13 16.maj 2020.

      Pa saj sem napisal, če si v dvomu, pelješ otroka h doktorju, tako kot si ga do sedaj vedno. Pa saj to je blo vedno tako! A poznaš koga, ki je svojega bolnega otroka zavestno poslal v šolo?

    • Ejsi_Disi 08:10 18.maj 2020.

      Cekar, garantirat ne moreš, da je okužen. Brez vidnih znakov pa ne testirajo. Kaj sedaj? Ne gre se, da ne bi moral podpisat, gre se za to, da so to čist pravnoformalne cake, ki pa so prenesene na napačne osebe. ...prikaži več Pa še en čist konkreten primer. Otrok znanca ima po telovadbi nemalokrat glavobole. Starši pa moraj pa podpisat, da otrok nima glavobolov. Se boš zlagal, da jih nima, ali boš napisal, da jih ima, ampak niso posledica virusa?

    • blayo 18:28 20.maj 2020.

      Sam si si odgovoril... otrok ima glavobole po telovadbi in ne preden gre v šolo. Torej ti iščeš dlako v jajcu in se ti zdi, da bodo zapori kar naenkrat polni zaradi teh dlak?

    • blayo 18:30 20.maj 2020.

      Poznam ljudi, ki so se odločili, da niihovi otroci do konca šolskega leta pač ne bodo šli v šolo in šola ter učitelji jim tega na noben način ne onemogočajo ampak jih pri tem podpirajo. Se bodo pač do konca ...prikaži več leta na daljavo šolali, big deal.

  • marija3 21:57 11.maj 2020.

    Otroci naj ostanejo doma in zaklucijo pouk na daljavo .Nevem zakaj delate razliko med otroci ce so doma od 4. Do 8 . Razreda zakaj nebi bili se ostali.

  • Avatar Prisciolla
    Prisciolla 01:07 12.maj 2020.

    Si želiš najti žensko za eno noč? Pojdi –– B­r­ed­h­ot­.­C­om

  • marija3 12:55 13.maj 2020.

    A tisti ki se solajo na daljavo je pa drug zakon tisti pa nimajo nobenih sankcij ker tisti se nebojo doma okuzili otroci v vrtcu pa soli se pa lazje okuzijo .Ministrstvo dela bedake iz ljudi .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.