Svet
65 ogledov

Če vas to ne bo ganilo, nimate srca

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 18:05 15.junij 2017.

    Ko crkne en ameriški pes takoj točite velike solze, ko pa Američani z droni bombardirajo NEDOLŽNE otroke, vam je pa vseeno, prašiči amerikanizirani!

  • vzev 20:52 13.junij 2017.

    In to objavite po enem letu.

  • Avatar AtaAufbiks
    AtaAufbiks 21:31 14.junij 2017.

    Žival ne umre, pač pa pogine in tudi ta pes je poginil in me prav nič ne gane! Prav tako se mi ne smilijo žrtve napada, niti njihove družine, ne policaji in ne gasilci! Vsi skupaj so Američani in kot ...prikaži več taki čisto navadne svinje, ki so si teroristični napad zaslužile. Upam, da se napad ponovi! Sem pa zelo sočuten do žrtev, ki jih povzročijo Američani! Imam srce!

  • Šišmiš 09:56 15.junij 2017.

    A srce imaš? A res? Če bi ga imel ne bi dajal vse v en koš. V tistih stolpnicah so bili po večini vsi čisto normalni delovni ljudje, ki imajo iste življenske težave kot vsi mi. In oni sami ne ...prikaži več morejo vplivati na politiko peščice vodij. Škoda, da niso bili v tistih stolpnicah vsi tvoji najožji, bližnji in daljni sorodniki. Ki so, seveda, "...čisto navadne svinje, ki so si teroristični napad zaslužile...". Mislim, da je tvoje srce poginilo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.