Slovenija
42 ogledov

Če vrnejo tajkuni, plačam tudi jaz

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • majmun1978 10:47 11.maj 2013.

    bravo gospodičnano in kako boste to izvedli ??tudi sam sem tako kot vsi v moji druzini vse kar sem vzel v obliko leasinga kredita...odplačal z obrestmi vred...torej nisem povzročil te krize in me zanima kdo jo je potem ...prikaži več v resnici ?tudi jaz ne želim dat dela svoje plače za to,kaj torej predlagate,kako se tega lotit ?

  • Boschtjan Zupanchich 22:56 10.maj 2013.

    Dobro povedala !!! Podpis !!! Ampak, Je pa še Veliko Huje !

  • Boschtjan Zupanchich 22:58 10.maj 2013.

    Dobro Povedala ! Podpis ! Žal pa je situacija še precej Slabša !!!

  • dragec 07:41 11.maj 2013.

    NEKAJ DOSTI JE TIH TAJKUNOV????

  • macko 07:48 11.maj 2013.

    anja, absolutno se strinjam, in še več : "gospodinji" iz vlade sem pripravljen pojasniti kje je Vaduz, Britanski deviški otoki, Delaware, Sejšeli, Bahami, itd..

  • Andrej Kovačič 08:04 11.maj 2013.

    seveda jih bodo pustili pri miru, saj imajo enega v vladi, ki spoh ne ve koliko nepremičnin premore... kajne Gašpar?

  • dd 10:49 11.maj 2013.

    Resnično in zelo žalostno. Čudno, da se Slovenci ne zganemo za kakšen velik upor??

  • nušika 15:13 11.maj 2013.

    Majmun veš kaj bi jaz naredila-javni sektor bi moral imeti minimalne plače tako tudi politika,pokojnine enotne vsak upokojenec 700 evrov,vse tajkune na gradbišča in lopate v roke še prej pa jim pobrati vso imetje,čimveč delat da se oživi gospodarstvo in ...prikaži več bi se kmalu potegnili na gladino

  • slovencevi 21:47 24.maj 2013.

    Predlog: ''KRIZNI DAVEK naj plačajo tisti, ki so NAS PRIPELJALI V KRIZO''GLASUJETE LAHKO 'ZA' na spletni strani:sshttp://predlagam.vladi.si/webroot/idea/view/4604KRIZNI DAVEK naj plačajo TAJKUNI in vsi, KI NE MOREJO POJASNITI IZVORA PREMOŽENJA!Reveži ne morejo več prenesti dodatnih ...prikaži večnesti dodatnih davčnih bremen; to je menda jasno. Plače so že itak preveč obdavčene.Ubiti bosta dve muhi na en mah:- zadoščeno bo pravici;- država ne bo imela več težav s proračunskim primanjkljajem, garantirano.Krizni davek naj plačajo tisti, ki so nas pripeljali v to krizo.1) Plačajo naj ga tajkuni, veleposestniki in drugi privilegiranci; vsi tisti, ki so prišli do ugodnosti v procesu privatiziranja družbene lastnine in vračanja premoženja.2) Plačajo naj ga vsi, ki ne morejo pojasniti izvora premoženja.....Nadaljevanje na: http://predlagam.vladi.si/webroot/idea/view/4604

  • Mr.Bean 07:46 13.maj 2013.

    To se že zdavnaj govori in večina od nas pričakuje, da bi država tako začela ukrepati.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.