Slovenija
58 ogledov

Če zapirate registrski račun, pretehtajte vso ponudbo

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • marialorca 20:12 22.november 2016.

    Sem že preveril, da pri KDD v članku NE VEDO ZA ME. Zares bi prosil, če mi kdo lahko pove, kako najdem, kje imam svojih 1000 € delnic. Sem se v zadnjih 15 letih 6 krat selil in izgubil nekaj ...prikaži več pošte in mnogo stikov. Hvala za nasvet.

  • KOJAK 21:24 22.november 2016.

    Kam si vložil sploh certifikat? In kako veš da sploh še imaš 1.000 €.

  • marialorca 22:57 22.november 2016.

    a) ne vem, zato sem vprašal, kako naj najdem TISTO družbo\s\sb) ne vem, morda imam 3000 ali pa 0 ..... zato sem prosil za nasvet, kako najti, s katere DD so mi nazadnje poslali sporočilo

  • marialorca 23:03 22.november 2016.

    dodatek: zadnje sporočilo od DD, ki jo iščem je bilo, da ima za 243 000 SIT dobropisa. To je več kot 10 let nazaj, ta dopis pa sem med selitvami izgubil.

  • Harrison 08:38 23.november 2016.

    Ne sekiraj se, ko ti bo država poslala dohodnino za plačati, ti bodo vse napisal, še tisto, kar ne drži.

  • kapibara 08:52 23.november 2016.

    Če si res lastnik bilo katerih delnic, ti "firma" pošlje vabilo na letno skupščino, če ne, pa vsaj poročilo skupščine-bilance.. če tega ne dobivaš, pomeni da firme ni več- delnic ni več.. :-(

  • Ferluci 09:27 23.november 2016.

    Prvič: vedeti moraš, kam si vložil certifikat - v katero družbo (firmo) ali v kateri sklad.Drugič: Veliko raznih skladov in firm je propadlo, zato je tista vrednost čista ničla.Tretjič: Če certifikata nisi nikamor vložil, pozabi vse skupaj.In ...prikaži več>In četrtič: Pokliči na KDD in jih povprašaj. Če ne dobiš sogovornika, si na i-netu izpiši obrazec za izpis stanja in jim ga pošlji. Če ne dobiš odgovora, pomeni da je tvoje stanej čista ničla.

  • Ferluci 09:29 23.november 2016.

    Niti ne, če je vložil v obveznice. Poleg tega pa ni rečeno, da ima firma njegov ažuriran naslov.

  • KOJAK 10:11 23.november 2016.

    Jaz sem se vmes preselil in so sami izbrskali nov naslov, verjetno iz evidenc. Sicer pa če npr. zaprosiš za otroški dodatek, ti izbrskajo vso lastnino ki jo imaš, tudi vse vrednostne papirje. Če jih tam ni napisanih je tisto ...prikaži več kar si imel propadlo.

  • kapibara 11:29 23.november 2016.

    Obveznica NI delnica.. glede naslova je pa v tvojem primeru ena sam šlamastika.. V SLO še mrtvi dobijvajo razna obvestila- navodila, češ saj so v bilo kaki evidebnci, ker obstaja Centralni register prebivalstva "CRP" pa če tudi ne, si je ...prikaži več model žal sam kriv, kako pa lahko propadla ferma kar izbriše neznane delnice.??

  • kapibara 11:30 23.november 2016.

    No v mojem primeru se je pokazalo stanje v +

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.