Zdravje /zdravje/aktualno
15765 ogledov

Če zbolite na Hrvaškem, pripravite 1500 kun

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 13:29 03.julij 2020.

    Kdo in kateri DRŽAVNI organ dovoljuje prevoz uporabljenih mask in tekstila okuženega s KORONO preko Slovenije v Bosno ????? Ste fuknjeni ali kaj al pa sploh ne veste kaj nam Italijani vozijo čez državo !!! https://www.novosti.rs/vesti/planeta.300.html:874004-Zale-se-na-nesnosan-smrad-strahuju-da-je-u-paketima-zarazena-medicinska-oprema-Otpad-iz-Italije-izazvao-paniku-FOTO

  • matjaz39 09:02 03.julij 2020.

    Ja pa j, kakšnih 1500 kun, nihče me nima pravice testirat proti moji volji, ne v Sloveniji, ne na Hrvaški!

    • Snežinko 11:04 03.julij 2020.

      Pa še kako te ima! Ko gre za epidemijo se "človekove ustavne pravice" postavijo pod splošno korist. No, vedno pa lahko odkloniš in greš avtomatsko v 14 dnevno karanteno. Sicer je pa na hrvaškem tako, da plačaš tudi, če te ...prikaži več pošljejo na test in se izkaže, da je negativen...

    • Žurnalček 13:32 03.julij 2020.

      Noben te ne motre naterat da policajem pihaš , pa te proglasijo avtomatićno za pijanega . Tle si pa avtomatično okuženi ! So ti sedaj "tvoje" državljanske pravice bolj jasne ?

  • bf11fb292921c717908bdee3670a3f022a1b836d 10:49 03.julij 2020.

    Točno tako. Ko imaš gripo ti svetujejo pitje čaja in počitek. jaz sploh ne hodim k zdravniku po take smešne nasvete. kar se tiče te nove gripe je isto samo nekaj so rabli za napihovnje in strašenje ljudi. Dajte se ...prikaži več zbudit. Ko ljudje umrejo za drugimi boleznimi pa se ne poroča samo od nove vrste gripe.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.