Zdravje /zdravje/aktualno
30291 ogledov

Čebašek Travnikova: "Ne se slepiti, splošno zdravstveno stanje se bo zelo poslabšalo"

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 16:20 08.april 2020.

    Se pravi, da se bodo čakalne dobe povečale iz 365 dni na 1059 dni, kajne? Res smo napredna civilizacija.

  • Avatar praufo
    praufo 13:39 08.april 2020.

    vsakomur privoščim visoko plača, res pa je, da je lepo, če si jo tudi zasluži, ... zdravstvo je še ena panoga, kjer se je že destletja premalo vlagalo, recimo na jesenicah je bil urgenten center pod vojaškimi šotori, dokler ga ...prikaži več niso naredili ... vse gre za plače, polno folka zaposlenega in plače, plače ... kaj pa razvoj? znanost, medicina, in še kaj ... ne tega ne rabimo, rabimo samo visoke plače, sa sela lahko nekateri preseravajo ... ne vem zakaj zdej čivkajo, čisti blef

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 13:55 08.april 2020.

      Praufo,a se spomniš,ko je bil v Jeseniški bolnišnici(lani) požar.Ko je varnostni inženir rekel,če je požarček obvladljiv je vredu,če pa iz požarčka nastane požar, pol pa ni več vredu.Jaz sem se toliko smejal,kaj je on pogruntal.

    • Avatar praufo
      praufo 14:08 08.april 2020.

      ja , se spomnim, pa imam veliko pomislekov, ... ni mi jasno da so rabili toliko časa, da so začeli z akcijo, detektorjev ni, sesre so ble na kofektu , nihče nič zavohal, rezultat pa trije mrtvi, kadilo se je ...prikaži več iz okno, pa kaj ... folku se jebe, ker ta država po 30 letih še ni naučila državljanov odgovornosti ... zdravstvo pa itak ne odgovarja za nič, popolnoma nič, srečo morš imet, da ti pomagajo, res srečo

    • maresem 16:20 08.april 2020.

      Vlagalo se je dovolj, le kralo se je preveč.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 16:41 08.april 2020.

      Ja,kradlo se je.Saj ti doktorji z znanjem,te, ko se jih rabi niso.To je šlo ogromno denarja na te stare in nesposobne riti,na zaslužkarje,na njihove honorarje,ker bi drugače propadli,če ne bi bili prisesani na državno blagajno.Na dobavitelje,na lobije, na dobičke zaposlenih ...prikaži več v zavarovalnicah.Tu je šel denar.

    • Avatar praufo
      praufo 19:38 08.april 2020.

      meni ni jasno , zakaj je toliko dohtarjev še vedno zaposlenih, čeprav so zreli za penzijo, seveda bo penzija nižja od te sedanje plače z dodatki, ampak "leta prinesje svoje" , očitno za dohtarje to ne velja ... pišeš recepte, ...prikaži več tablete, za nič ne odgovarjaš, plača super , zato je življenje nadstandardno, sanjsko živlenje, pa še vedno jamrajo ... prihodki pa mesečno v tisoče evrov ... ne vem kdo jih zdaj plačuje, ko nič ne delajo, res mi ni jasno

  • nateg 13:01 08.april 2020.

    Jebite se vsi vi IN PRENEHAJTE LAGATI IN STRAŠITI LJUDI! POVEJTE RESNICO, KAKŠEN NATEG JE VSE SKUPAJ!

    • Jambor 13:15 08.april 2020.

      Mogoče v smislu: Ti si naslednji!!??

    • munja 17:59 08.april 2020.

      nateg, drži se navodil, pa bo vse v redu.

  • Avatar Leon
    Leon 13:04 08.april 2020.

    Astronomska plača: Odstopili trije najožji sodelavci Zdenke Čebašek-Travnik.........https://www.zurnal24.si/slovenija/astronomska-placa-odstopili-trije-najozji-sodelavci-zdenke-cebasek-travnik-286150 Ljudstvo oprošča ,vendar nikoli ne pozabi !

    • gorazdinko 13:13 08.april 2020.

      In?Kar se tice dodatkov je vse lepo povedala,nic se ni zlagala.Za tolmacenje kolektivne pogodbe je bilo zadosti casa.Pika.

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 20:32 08.april 2020.

    Najprej si morajo nesposobni doktorčki zaslužkarji prepoloviti plače oziroma naj gredo v penzijo v kolikor izpolnjujejo pogoje.Potem honorarje naj prepustijo sposobnim,mladim neobremenjenim...,potem naj se gredo zdravit. Potrebno je zamenjati bolnićare,tehnićare,..., z zdravim in strokovnim osebjem... .Joj,koliko je tega za "porihtat".

  • munja 18:03 08.april 2020.

    Naj si raje zniža plačo za polovico, pa bo veliko bolje.

  • peromornar 14:43 08.april 2020.

    Res ne potrebujemo teh črnoglednikov. Čebašek-Travnikova pa ima najmanj kompetenc da se oglaša in trosi nebuloze. Blagor se ga nam, z novo vlado smo dobili kup filozofov, raznih "virologov" ki samo nakladajo, niso pa naredili nič! Lahko je biti general ...prikaži več po bitki, kje ste bili takrat ko je začelo? "Znana" virologinja Avšič-Županc gleda v šalico in "predvideva" ostanek virusa med nami. Ma, jaz nisem nobeden lumen a mi je jasno, da vsaki virus malce mutira, se skrije in ostane med nami.

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 15:19 08.april 2020.

    mogoče se bo poslabšalo zdravje čebaškove, večina bo korono prebolela kot rahel prehlad. Lani je v tem času umrlo več ljudi zaradi gripe, letos pa gripe sploh ni. Vsi umrejo zgolj in izključno zaradi korona virusa. Zdenka hitro vzemi pomirjevala. ;)

    • Avatar right
      right 16:51 08.april 2020.

      Take neumnosti pa spet ne kvaz. če bi se pri navadni gripi tako ukrepalo kot se pri koroni, ne vem, če bi sploh kdo umrl ali pa vsaj pol manj tako da ne mešaj hruš z jabolki

  • Ender3 11:58 09.april 2020.

    G.Čebašek se vedno oglaša, kadar ji ni treba. Sedaj se mora pripravljat na novo kanditaturo v jaseni. Karkoli in kadarkoli spregovori dakazuje domet njenega intelektualnega ega. Psihiatri itak živijo v temi srednjega veka.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.