Slovenija
31 ogledov

Čebašek Travnikova pogodbo že podpisala

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 11:53 07.marec 2017.

    Osnovna stvar, ki se mi zdi pri tej in podobnih zgodbah popolnoma zgrešena, je določanje plače glede na osebo. Skupščina bi morala določiti primerno višino plače glede na zahtevnost dela. Ob razpisu volitev za predsednika bi moralo biti že znano: ...prikaži več višina plače, višina odpravnine in ostali pogoji. Po izvolitvi kandidata ne bi bilo nobene zmešnjave in izsiljevanja glede plače in nobenih skrivalnic!

  • Janez_53 11:58 07.marec 2017.

    Križar, BILA JE IZVOLJENA ZA PREDSEDNICO! Ob tem pa ne pozabiti, da je Živčec Kalanova imela plačo 12.000 €, pa ni nihče niti pisnil!!! Se pa mi vseeno zdi tudi 8.000 € krepko preveč denarja za to funkcijo. Pošteno bi ...prikaži več se mi zdelo kakšnih 3.000 € do 3.500 €.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 11:36 07.marec 2017.

    Zakaj so jo sploh potrdil za šefico,če je požrešna,skorumpirana in pokvarjena.Še ena od tistih ranocelnikov,ki jim je pacient prva prioriteta,tudi ,če delajo brez plačila.Bogi ranocelniki,kako se žrtvujejo za nas,saj bodo še pregoreli od same skrbi za paciente,golazen požrešna?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.