Šport /sport/nogomet
37 ogledov

Čeferin: "Patriotizem ni odvisen od himne"

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sweetdogs 10:53 12.november 2011.

    Kaj ima pa to veze, če se piše na ić... če si Slovenc si Slovenc pa ni važno kako se pišeš. Al morš bit res 'Franc Novak', da si lahko Slovenc? V letu 2011 bi pa že lahko prišli preko ...prikaži več tega. Saj velika večina je...

  • MK 22:48 12.november 2011.

    >Če lahko pojejo "večeras je naša fešta" v garderobi lahko tudi himno države za katero nastopajo.

  • cosmo 12:04 12.november 2011.

    Kao ne mara nestrpnežev, potem pa z besednjakom največjega nestrpneža zmerja ljudi z bedaki, samo zato, ker ne mislijo tako kot on...Dvoličnež pohlepni primitivni, naj se kdaj pogleda v ogledalo.

  • jurij 13:00 12.november 2011.

    Jebeš zemlju koja bosne nema.

  • Murchi 14:44 12.november 2011.

    cosmo, kakšen besednjak si pa ti uporabil. Zgleda, da si isti, se ti ne zdi?

  • halal 14:44 12.november 2011.

    klubski dres lahko vržeš kadarkoli ? Mutec, še dobro da maš šolo pa boš dobo službo ....

  • cosmo 14:58 12.november 2011.

    Saj tudi nisem nikoli okoli razglašal, da sem strpen...Do bedakov nisem strpen in tudi ne bom. Jaz sem glede tega vsak dosleden, za razliko od Čeferina, in tebe n.pr, ki zagovarjaš napake svojega ljubljenčka, pri drugih pa te iste napake ...prikaži več kritiziraš....Hinavec dvolični si tudi ti, tako kot tvoj Čeferin. Pelji si ga domov.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.