Slovenija
2183 ogledov

Čeferini na parkirišču našli obglavljenega goloba

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss
    luckyss 18:47 12.april 2022.

    Naslov pa čisto v stilu SDSs mafije...Samo velika začetnica pri ptiču manjka...

  • Toma 20:17 12.april 2022.

    Kaj pa Krambergerjeva Ančka?

  • ak 20:17 12.april 2022.

    A mačjo krivdo so izključili?

  • silvo6 20:06 12.april 2022.

    Jaz mislim,da je tole le kruti del narave,znano je kako vrane napadajo golobe , obstajajo posnetki kako jim z kljunom odobrijo glavo.Kot nalašč se je tole zgodilo na mestu kjer se je,v takem čudnem časom,v katerem vse povežejo z politiko ...prikaži več prijajajočih volitev.Upam ,da na kakem rečnem obrežju ne najdejo kako poginulo čapljo,ter jo povežejo z grožnjo SD in Dominiki Švarc Pipan😉

  • Mare Hropa 21:44 12.april 2022.

    Tega ptiča sem po naključju videl od blizu frišno mrtvega na tistem mestu v nedeljo pozno popoldan, glava se ga je še držala, okrog kar nekaj perja, kljuval pa ga je enake sorte ptič, ki je ob mojem prihodu odletel. ...prikaži več Verjetno ga je pokončala mačka ali ujeda. Čudi pa me, da ga prvi obiskovalci parkirišča naslednji dan zjutraj niso opazili in spoštljivo pospravili.

    • Mare Hropa 21:54 12.april 2022.

      Danes sem spet bil na tem parkirišču in blizu njega videl vrano. V Grosupljem sem jih videl te dni kar nekaj. Zna biti, da je res bila vrana. Sicer pa so samo dejanje morda videli stanovalci sosednjega novega bloka.

  • asmas1965 18:25 12.april 2022.

    citiram:"da gre za "grožnjo v mafijskem slogu", Kaj pa je Čeferin drugega kot mafijec...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.